Головна > Новини > Соціальні послуги стали доступнішими або пандус для Олесі

Соціальні послуги стали доступнішими або пандус для Олесі

У Київському міському центрі соціальних служб встановлено пандус для візочків

   Олеся є отримувачем соціальних послуг вже декілька років. Вона мала непросте дитинство, і занадто рано стала мамою. Проте зараз вона щаслива мати 3- х дітей: старші Любомир вже у другому класі,  Макар готується до школи, а найменшенька Сашенька народилася 2 тижні тому. «Добре, що попри сумніви Олеся вирішила народити, не побоялася складнощів та проблем, хоча і відноситься до категорії ВПО- зауважує Людмила менеджер Денного центру Центру «Право на здоров’я»- у нас вона буває часто, може отримати гуманітарний набір, підтримку психолога, консультації фахівця із соціальної роботи Київського міського центру соціальних служб, поради щодо догляду за дитиною, а діти відвідають майстер-класи, заняття, свята». Завдяки генератору навіть у випадку відключення світла Олеся може у будь-який момент отримати допомогу спеціалістів.

     У приміщенні Київського міського центру соціальних служб з’явився внутрішній пандус для візочків і Олеся разом з Сашенькою може швидко та зручно дістатися Центру «Право на здоров’я», що є багаторічними партнерами Київського міського центру. Любомир та Макар зможуть частіше зустрічатися зі своїми друзями у Центрі, спілкуватися, малювати, ліпити, співати та просто бавитися з  однолітками, адже в дітей повинно бути повноцінне дитинство.

   «Тепер і до нас, і «Центру «Право на здоров’я», що на першому поверсі, легше дістатися як мамам з візочками, так і дітям з інвалідністю» – зауважує директор Київського міського центру соціальних служб Ярослава Колобова.- Встановлення пандусу і в приміщенні Соціальної служби-ще один крок до відкритого та безбар’єрного середовища».

    Такі омріяні моменти життя у безпечному розвиваючому просторі, стали можливими завдяки реалізації проекту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізується за підтримки Дитячого Фонду ООН (UNICEF Ukraine ) в Україні разом з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW)”.    

    Від імені Київського міського центру соціальних служб вдячні за придбання генератору та пандусу, висловлюємо  щиру подяку усім небайдужим, хто був дотичним до реалізації проекту!