Упродовж багатьох років Київський міський центр соціальних служб проводить низку заходів, які націлені на змістовне дозвілля та соціальну адаптацію отримувачів соціальних послуг м. Києва. Сім’ї столиці мають змогу відволіктися від буденності, своїх проблем, поринути у вир змагань, покращити комунікативну взаємодію та віднайти життєвий ресурс.
Увага! Для участі у заходах потрібно бути отримувачем послуг мережі районних центрів соціальних служб м. Києва. Контакти центрів дивіться на головній сторінці.
Вдячні нашим друзям-волонтерам за підтримку та нашим воїнам за можливість проводити такі зустрічі!
Анонси заходів та багато іншого на наших інформаційних носіях!
Інклюзивний фестиваль спортивної рибної ловлі “Золота рибка”
15 років триває Фестиваль спортивної рибної ловлі «Золота рибка» серед дітей та молоді різних нозологій.
Фестиваль -традиційний захід для сімей, які є отримувачами послуг ЦСС м. Києва, а також «Центрів комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю».
Змагання загальною тривалістю 3 години проводяться поплавковою вудкою з берега – як особистісно-командна першість. Суддівство здійснюється суддями згідно з існуючими спортивними правилами. Учасників як і зазвичай підтримують батьки, соціальні працівники, волонтери.
У вільний час на усіх чекають творчі майстерні, фотозона, настільні ігри, смачний обід. Переможці отримують призи, окрім цього зазвичай суддівський комітет відзначає учасників, які здобули перемогу в особистих номінаціях, зокрема, у номінаціях: «Перша риба», «Найбільша риба», «Найменша риба» та ін.
Київський міський фестиваль творчості “Повіримо у себе”
Фестиваль є відкритим багаторівневим:
- – адаптаційним
- – соціокультурним
- – реабілітаційним
- – культурологічним
заходом для людей з інвалідністю та осіб, яким не встановлено інвалідність, але такі особи мають порушення розвитку та/або тяжкі захворювання, та/або мають обмеження життєдіяльності та здоров’я; і проживають в місті Києві або проживали в місті Києві до початку активних бойових дій (24.02.2022 року). Фестиваль проводиться заради надання можливості талановитим людям з інвалідністю та/або обмеженнями життєдіяльності та здоров’я презентувати власну творчість широкому колу глядачів територіальної громади міста Києва, а також створення можливостей для реалізації мрій учасників фестивалю (за результатами методичної сесії). Фестиваль організовується та проводиться на засадах рівності та рівноправності всіх учасників, принципах Конвенції прав осіб з інвалідністю, принципу участі осіб з інвалідністю, сприянню всебічного розвитку кожного учасника, стимулювання творчих ідей та задумів, прийняття індивідуальності людей з інвалідністю.
Фестиваль відбувається в 11 номінаціях, об’єднаних у 4 творчі напрямки, у 5-ти вікових категоріях. Фестиваль відбувається у форматі конкурсу, тобто із оцінюванням творчих доробків учасників незалежним журі у кожній номінації із вибором кращих учасників та визначенням переможців.
У столиці відбулась церемонія нагородження переможців 32- го Київського міського фестивалю творчості «Повіримо у себе»
У столиці відбулась церемонія нагородження переможців 32- го Київського міського фестивалю творчості «Повіримо у себе». Захід проходив у приміщенні Київський Палац дітей та юнацтва.
Організаторами фестивалю стали Київський міський центр соціальних служб за участі Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів, за сприяння Департамент культури КМДА та Служба у справах дітей та сім’ї КМДА
«Повіримо у себе» – це відкритий захід, який покликаний презентувати широкій аудиторії творчі здобутки киян з інвалідністю. 🤝Фестиваль організовується та проводиться на засадах рівності та рівноправності всіх учасників, дотримання принципів Конвенції «Про права осіб з інвалідністю», принципу участі осіб з інвалідністю, сприянню всебічного розвитку кожного учасника, стимулювання творчих ідей та задумів, прийняття індивідуальності людей з інвалідністю.
У фестивалі взяли участь 852 обдаровані людини з інвалідністю з 3 до 69 років, які проживають або до 24 лютого 2022 року проживали у м. Києві. Учасники надали біля 1000 робіт та продемонстрували свої таланти та можливості у 12 номінаціях, що об’єднані у 4 творчі напрями: «Прикладне мистецтво», «Літературна творчість», «Сучасні технології», «Сценічні жанри». Найпопулярнішим став напрям «Прикладне мистецтво», де представлено 569 робіт. Щороку учасники вражають майстерністю та різноманітністю творчості. Оргкомітет уважно дослухається до всіх побажань та створює додаткові можливості для реалізації творчого потенціалу киян. Саме так цьогоріч з’явилася нова номінація- «Майстерність відтворення», яка передбачає точність виконання роботи.
Захід відвідала дійсна амбасадорка Фестивалю👍, голова постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я, сім’ї та соціальної політики Порошенко Марина Анатоліївна (Марина Порошенко). Пані Марина наголосила на тому, що у цей непростий час варто пам’ятати про потреби людей з інвалідністю.
32- ий Фестиваль проходив у змішаному форматі (онлайн та офлайн), проте нагородження 151 переможця відбулось у теплій дружній атмосфері💓 за участі соціальних працівників, членів сімей учасників, волонтерів.
Київський міський Фестиваль творчості “Повіримо у себе” проходить в рамках міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2022–2024 роки».
Цьогорічні роботи учасників пронизані патріотизмом та яскравим пошуком національної ідентичності.
Вдячні спонсорам фестивалю: Печерська районна організація Товариства Червоного Хреста України м. Києва, Подільська районна організація Товариства Червоного Хреста міста Києва, ТОВ «Ярмолинецький консервний завод» (Ярмолинці), Компанія “Гарний Sound”.
Більше про 32- й фестиваль: https://www.facebook.com/festivalpovirymousebe https://instagram.com/festival_social_kyiv https://www.youtube.com/@festival_children_ https://sites.google.com/view/povirymo-v-sebe
У колі володарів слова відбувся літературний вечір
11 учасників в номінаціях «Авторська поезія і проза» та «Публіцистика» Фестивалю творчості «Повіримо у себе» презентували свої творчі надбання громадськості.
Казкарі Оленка і Поліна, Катерина та Богдан, публіцист Сергій, кіберпанкер Олександр, поети Валерія, Нікіта, Юлія, Олександр і Карина були відвертими та щирими у своїй творчості. Приємно, що наші деякі наші учасники вже мають власні публікації та та навіть збірки.
Ведучими заходу стали методистка Київського міського центру соціальних служб Наталія Клачко та письменниця Оксана Блажевська. До заходу долучились директор мистецької школи – Анатолій Суханов та викладачка Олена Кривда, поет – Ігор Диба, які виступали у ролі журі напряму «Літературна творчість». Визнання викладачів дало наснагу до творчості та можливість розкриватися. У творчому тандемі літературний вечір заграв новими фарбами.
Гостею заходу стала Наталія Бовтрук – амбасадорка акції «Українським дітям – українську книгу» МБВ «Здоров’я майбутнього», яка наприкінці зустрічі подарувала учасникам українські книги та під враженнями від вечора навіть написала свій перший вірш.
Вдячні Київському палацу дітей та юнацтва за організацію та проведення заходу! Дякуємо колективу та талановитим вихованцям інформаційного творчого агентства «Юн-Прес» за чолі з Надією Олексіївною! Висловлюємо вдячність Клименко Олені Володимирівні за підтримку!
Такі зустрічі надихають і дають сили для боротьби за життя та віру в перемогу України!
24 листопада 2023 року, в медіазалі інформаційно-творчого агенства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва у змішаному форматі відбудеться творча зустріч учасників напрямку «Літературна творчість» у номінаціях «Авторська поезія та проза» та «Публіцистика» Фестивалю творчості «Повіримо у себе».
Запрошуємо долучитись до зустрічі, яка відбудеться на ЗУМ платформі за посиланням:
https://us06web.zoom.us/j/85102744052?pwd=ZavNhLHaGk3lEThd8f0bmUv5Qm3c3g.1
Початок заходу о 16:00 год. Долучайтесь!
Відбулося оцінювання сценічного напряму
Днями відбулося оцінювання Сценічного напряму Фестивалю творчості «Повіримо у себе» у номінаціях: вокально-хоровий жанр,інструментальний жанр,хореографія, виконавче мистецтво. Всього було представлено 75 номерів. Кожен номер – це велика робота учасника чи колективу, підтримка та внесок їх близьких та керівників. Вже не перший раз ми приймаємо роботи онлайн, але кожного разу наші учасники перевершують себе. В цьому році найбільше робіт подали в вокальній підномінації і декламації.
Багато номерів підтримують національну ідентичність, западають у серце. За відгуками членів журі в цьому році склалася така ситуація, що декілька дуже обдарованих учасників потрапили в одну номінацію і вікову категорію, тому журі було важко визначитись з тим, чий номер краще.
Дякуємо модератору і багаторічному члену журі Віта Зіневич за координацію роботи членів журі та високий професіоналізм. Творчий прогрес учасників відзначають і інші члени журі – викладачі мистецьких шкіл м. Києва.
Дякуємо Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів за співпрацю!
Відбулось оцінювання конкурсантів фестивалю «Повіримо у себе» у напрямі «Сучасні технології»
Сучасні технології – напрям, який бурхливо розвивається і набуває нових змістів та фарб при збільшенні роботи саме в онлайн форматі. У світі технологій через фото, відео, модерацію є додаткова можливіть самореалізуватись. Досвідчені та креативні члени журі відзначили у цьому році емоційність робіт та їх аналітичне спрямування. Роботи за думкою журі дуже гідні, саме тому при оцінюванні було складно визначити того, хто переміг.
Щиро дякуємо Київському методичному центру закладів культури та навчальних закладів та особисто Ірині Чуніхіній за віртуозну роботу викладачів шкіл мистецтв у якості журі Фестивалю творчості «Повіримо у себе»!
Члени журі розпочали свою роботу!
Оцінювання робіт журі розпочали з одного з найбільших напрямів Фестивалю творчості – «Прикладне мистецтво», що налічує у цьому році 532 роботи. Живопис, графіка, аплікація, природні матеріали, ліплення як завжди стали фаворитами у прикладному напрямі.
Журі потрібно було багато наполегливості та витримки, щоб уважно оцінити таку кількість робіт. А деякі витвори викликали дуже гарячі дискусії митців. Ми цінуємо кожного учасника, вдячні за час та натхнення, які були віддані кожній роботі, і розуміємо відповідальність перед кожним.
У проведені оцінювання наразі нас підтримали наші добрі вірні партнери. У тісній співпраці з Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів досвідчені викладачі мистецької школи занурилися у світ творчості учасників Фестивалю «Повіримо у себе».
Як і зазвичай членів журі приємно дивували витвори учасників фестивалю, вони гідно оцінили їх старання та творчу наполегливість, а саме головне вміння не втрачати віру у себе!
Висловлюємо вдячність Київському палацу дітей та юнацтва за гостинність, теплу атмосферу та якісну технічну підтримку. І тривога не стала нам на заваді, адже завершували в укритті з доступними сервісами.
Адже попри все на фестивалі перемагає віра у творчість, розвиток та світ без обмежень!
Учасники 32 фестивалю творчості «Повіримо у себе». Скільки нас?
Після завершення реєстрації пройшло небагато часу, а ми як організатори, вже обробили ваші заявки на участь, і маємо такі результати:
Учасниками 32-го Київського міського фестивалю творчості «Повіримо у себе» стали 850 осіб. Найменьшому учаснику 3 роки, а найстаршому-69.
Всі учасники мали можливість проявити свої творчі здібності та обрали для себе певну номінацію, а інколи і не одну.
Загальна кількість робіт/номерів, які беруть участь у фестивалі,- 835. Найпопулярнішим є напрям «Прикладне мистецтво» -569 робіт, менше творчих доробків за напрямами «Сучасні технології» (180 витворів) та «Сценічне мистецтво» (75 номерів). Найменша кількість за напрямом «Літературна творчість»-11 робіт. Проте стати майстром слова, це той ще творчій виклик!
Лідером у підномінаціях стали «Живопис» та «Фотографія». Приємно, що і нові номінації набирають обертів. Поступово стають популярними «Комп’ютерна графіка та дизайн» та «Майстерність відтворення».
Ми цінуємо і поважаємо працю кожного учасника і вдячні вам за довіру!
Що попереду у наших планах? Протягом листопада триватиме потужна робота нашого невтомного журі, далі буде викладення робіт на ютуб каналі фестивалю (посилання на ютуб). А зараз тут можна переглянути відео попередніх виступів учасників.
Увага! Реєстрацію на фестиваль завершено
Дорогі учасники фестивалю, батьки, соціальні працівники і педагоги! Ми як основні організатори фестивалю творчості «Повіримо у себе» раді повідомити, що реєстрацію на фестиваль завершено!
Наразі на опрацюванні маємо 791 заявку та 861 роботу. Інформуємо, що анкета учасника вже неактивна у разі виникнення питань, звертайтесь до оргкомітету за тел: 0963191949.
Ви добре попрацювали і тепер наша черга взятися за справу.
Крім того, будемо тримати зв’язок і оперативно повідомляти про перебіг етапів фестивалю у нашому телеграмі. Тому дуже просимо долучитись у групу за посиланням https://t.me/povirymo_v_sebe
Пропонуємо вашій увазі яскраві світлини нещодавніх майстер-класів «Від серця до серця», які проходили в рамках фестивалю у Оболонському, Голосіївському та Святошинському районах.
«Діти натхненно працювали, зосереджено і уважно… старанно виводили мазочками свої шедеври! Я відчула велике щастя, коли хлопчик Ілля дзвінко та задоволено радів від кожного свого етапу роботи! Йому дуже сподобалися сонячні світложовті зайчики, які йому я запропонувала зробити по свій картині і зауважив: “Вони музичні, несуть музику, мелодію!”. І мугикуючи веселий ритм, далі ставив крапочки- зайчики ватною паличкою. І отак спостерігаючи за реакцією на свою ж творчість, спостерігаючи за емоціями дітей, (а тут кожен щось та видавав таке цікаве і чисте), розумієш, що добро є і життя стає світліше, коли незримі нейронові ниточки- промінчики починають світитися від одного серця до іншого обмінюючись теплом та добром. Це прекрасні цілісні відчуття людини, яка відчуває цілісне щастя!»- ось таким захопливим був відгук педагога Оксани Гросс Оксани про майстер-клас, що проходив у Державній бібліотеці України для юнацтва.
Свято таланту, радість спілкування –ось що панувало під час кожного майстер-класу.
За вміння створити теплу атмосферу та об’єднати у творчості вдячні педагогам Дитячих художніх шкіл Гросс Оксані Петрівні, Паладій Ніці Олегівні, Сердюк Олені Володимирівні, а також педагогам Дитячої художньої школи №3 Ганні Павлівні Харченко, Єві Ігорівні Васильєвій, Ксенії Сергіївні Завальнюк, Людмилі Миколаївні Сидорко, викладачам Київської дитячої художньої школи №5 Грицай Тетяні та Шкляренко Віталію!
Також висловлюємо вдячність за підтримку в організації роботи Київському міському методичному центру закладів культури та навчальних закладів.
Оголошуємо старт Фестивалю”Повіримо у себе”!
Київський міський центр соціальних служб-один з організаторів фестивалю урочисто повідомляємо про старт 32-го Фестивалю “Повіримо у себе”! На вас вже чекає новенький сайт, оновлене Положення Фестивалю та інші цікавинки цього сезону.
Найголовніший крок для учасників – зареєструватись і подати власну роботу. Що для цього потрібно? Протягом вересня та до 16 жовтня включно треба заповнити спеціальну форму реєстрації і одразу у ній додати фото чи відео власної роботи чи номеру.
Важливо! Аби реєстрація була успішною, перед заповненням форми обов’язково ознайомтесь з Положенням, звернувши особливу увагу на вимоги до номінацій та підномінацій, підготуйте згоду та сфотографуйте роботу чи зробіть відео номеру. Без цих кроків реєстрація просто не буде можливою.
Нагадуємо, що за бажанням можна взяти участь у всіх 12 номінаціях Фестивалю, тобто написати вірш, намалювати картину, вишити рушник, створити слайд-шоу, заспівати пісню, станцювати танок – всі номінації Фестивалю є на нашому сайті:https://sites.google.com/view/povirymo-v-sebe
Телефон для довідок: +380963191949
Готуйтесь до реєстрації вже сьогодні! А оргкомітет точно бажає успіхів кожному і кожній!
Тож 32 традиційний Київський міський фестиваль творчості “Повіримо у себе” розпочато!
;
Згадуючи скільки всього пережито протягом фестивалів, в пам’яті спливають найбільш яскраві спогади: Отже, на початку 1993 року було створено Фестиваль творчості «Повір у себе», і він мав формат виїзного заходу: протягом 5 днів учасники мали можливість продемонструвати свої творчі здібності, подружитись, а батьки – отримали соціальну підтримку та розуміння як серед спеціалістів так і в колі однодумців. За сприянням Спілки дитячих та юнацьких організацій (СПОК) міста Києва, Управління молоді КМДА у заході взяли участь 100 дітей з інвалідністю з інтернатів та товариства дітей-інвалідів «Церебрал». Вони стали першими, а згодом і постійними учасниками фестивалю.
З 1995 року і по теперішній час до організації проведення фестивалю долучилася Соціальна служба для молоді КМДА, згодом перейменована у Київський міський центр соціальних служб. Фестиваль став візитівкою столиці. У 1996 році ініційовано волонтерських рух Фестивалю під девізом «Разом заради розвитку!».
В деякі роки відбувалася зміна формату Фестивалю: він міг проводитися (як у 2002 році) 2 рази (на початку року та в кінці), також певний час фестиваль було перейменовано в «Барви надій». З 2002 року до оцінки учасників конкурсу долучаються професійні члени журі (за номінаціями) та проходять районні тури фестивалю. Поступово рамках Фестивалю була запроваджена практика проведення круглих столів: круглий стіл з Головою КМДА О. Омельченко (2007 р.), «Конвенція ООН про права інвалідів очима дітей: ми хочемо жити в місті, дружньому для дітей та молоді» (2012 р.), «Ми не проблема – ми ресурс» (2014р.), «Від творчості до професії» (2015р.) та форумів: «Форум успішних людей» (2016 р.), «Незалежне життя» у Олімпійському (2017 р.); у 2011 році відбувся телеміст з Італією.
В рамках фестивалю тривають інформаційно-просвітницькі заходи та зустрічі, спрямовані на впровадження ідеї інклюзивного суспільства. Серед надважливих завдань Фестивалю – зміна ставлення суспільства до людей з інвалідністю. І можна впевнено зазначити, що в том числі і завдяки Фестивалю, такі зміни відбулись.
Протягом багатьох років завдяки Фестивалю тисячі дітей та молоді наділених талантом та здібностями змогли показати себе, свої можливості, розкритися і отримати шанс на краще майбутнє.
В якості гостей за роки проведення на Фестиваль завітала ціла плеяда талановитих митців України: Народна артистка України Ірина Білик; український музикант, лідер гурту «Океан Ельзи», композитор, автор пісень, Заслужений артист України Святослав Вакарчук; Народна артистка України Ніна Матвієнко, продюсер та Народна артистка України Наталія Могілевська; український співак, композитор, поет, письменник, телеведучий, продюсер, актор, лідер гурту «Скрябін» Кузьма Скрябін та інші. Добрими друзями та символами Фестивалю в різні періоди стали талановиті виконавці: група «Іграшки», актор театру і кіно, режисер, артист Київського академічного театру «Колесо» Анатолій Суханов; співак, композитор, Народний артист України Олег Марцинківський; співачка Аліна Гросу; директор конкурсу „Міс Україна-Всесвіт” Ганна Філімонова; Народна артистка України Алла Попова; переможці конкурсу „Голос країни” Іван Ганзера, Антон Копитін; співачка Катя Чіллі;«Студія танцю балету «А-6»;лауреати (І місце) фестивалю «Мости Парижу»-2013, Франція, лауреати фестивалю «Морська мушля»-2012, Болгарія, гран-прі фестивалю Ядран Стаф-2009 (Хорватія) дитячий оркестр «Арт-експромт».
З 2007 року ідейним натхненником Фестивалю була методист Київського міського центру соціальних служб Лариса Іванівна Остролуцька, яка сформувала команду небайдужих це – і колективи районних центрів соціально-психологічної реабілітації, активісти та друзі з громадського сектора та батьки. Останні 15 років до цієї команди долучився Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів, що дало поштовх для розкриття талантів учасників на новому, більш професійному рівні.
Приєднуйтесь, можливо хтось теж має приємні спогади про Фестиваль.
Гортаючи фотоальбом фестивалю «Повіримо у себе»: «зірки» крізь роки
Згадуючи скільки всього пережито протягом 30- ти фестивалів, в пам’яті спливають найбільш яскраві спогади, а серед них зустріч із зірками естради та мистецтва. Одні залишилися в минулому, інші радують нас своїми талантами і зараз, проте їх надихаючі виступи на Фестивалі залишилися у серці багатьох учасників та організаторів.
В якості гостей за роки проведення на Фестиваль завітала ціла плеяда талановитих митців України: Народна артистка України Ірина Білик; український музикант, лідер гурту «Океан Ельзи», композитор, автор пісень, Заслужений артист України Святослав Вакарчук; Народна артистка України Ніна Матвієнко, продюсер та Народна артистка України Наталія Могілевська; український співак, композитор, поет, письменник, телеведучий, продюсер, актор, лідер гурту «Скрябін» Кузьма Скрябін та інші. Добрими друзями та символами Фестивалю в різні періоди стали талановиті виконавці: група «Іграшки», актор театру і кіно, режисер, артист Київського академічного театру «Колесо» Анатолій Суханов; співак, композитор, Народний артист України Олег Марцинківський; співачка Аліна Гросу; директор конкурсу „Міс Україна-Всесвіт” Ганна Філімонова; Народна артистка України Алла Попова; переможці конкурсу „Голос країни” Іван Ганзера, Антон Копитін; співачка Катя Чіллі; 1 фото солістка гурту «Таліта кум» Юлія Міщенко; Сергій Маник; гурт “Чорнобривці”; Марина Одольська; «Студія танцю балету «А-6»; лауреати (І місце) фестивалю «Мости Парижу»-2013, Франція, лауреати фестивалю «Морська мушля»-2012, Болгарія, гран-прі фестивалю Ядран Стаф-2009 (Хорватія) дитячий оркестр «Арт-експромт».
На останньому, 30-му фестивалі своїми відео вітаннями учасників та організаторів підтримували Народна артистка України Марія Бурмака; Заслужена артистка України Тоня Матвієнко; актор Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка та телеведучий Народний артист України Анатолій Гнатюк, а також Ілона Слуговіна- в минулому учасниці та члену журі фестивалю, п’ятиразової чемпіонки світу та шестиразової чемпіонка Європи з танців на візку та ін. Вдячні за багаторічну підтримку!
Свої виступи та поради щодо творчого шляху або просто добру яскраву усмішку дарували на фестивалі Народна артистка України Леся Горова; давні добрі друзі фестивалю учасники гурту «Зорептах», мистецтвознавиця, культурна діячка, ініціаторка багатьох міських та всеукраїнських фестивалів, голова Благодійного фонду «Соняшник» Алла Горбунова; яскрава авторка та виконавець Наталія Меєдінова та «зірочка» Фестивалю -багаторазова переможниця Леся Сакало.
Наш Instagram тут:
https://instagram.com/festival_social_kyiv?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Попереду нові фестивалі, нові зірки, які завітають до нас, а може хтось з учасників Фестивалю у майбутньому запалає на творчому небосхилі нашої країни.
;
Сімейна спортивна рибна ловля для ветеранів, військовослужбовців та членів їхніх сімей, членів сімей загиблих Захисників та Захисниць України, зниклих безвісті за особливих обставин чи перебуваючих в полоні
Змагання зі спортивної рибної ловлі для сімей учасників бойових дій, ветеранів АТО/ООС «Заряджені на перемогу» -саме таким є загальний настрій заходу. Вже 9 років поспіль відбуваються сімейні змагання зі спортивної рибної ловлі для Захисників та Захисниць України та їхніх родин. Організація змістовного дозвілля – одна зі складових частин комплексної підтримки сімей учасників бойових дій. За потребою, всі бажаючі можуть на місці отримати консультації фахівців соціальних служб столиці. Окрім спортивної риболовлі під час заходу тривають майстер-класи для усіх бажаючих, а найменші ласують солодощами та беруть участь в ігротеці.
За результатами рибної ловлі кожна родина зазвичай отримує диплом учасника, приємний та корисний подарунок.
Велопробіг до Дня Захисника і Захисниці України
5 років поспіль Київський міський центром соціальних служб разом з партнерами є організатором благодійного патріотичного велопробігу. Останні роки він присвячений Дню Захисника і Захисниці України, Дню Козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, яка є захисницею наших воїнів.
Сотні учасників велопробігу (а саме на цей захід міг доєднатись кожен, хто пройшов реєстрацію) на велосипедах з прапорами та національною символікою долають маршрут мальовничим центром Києва. Приємним фіналом велопробігу зазвичай є пікнік.
«Сьогоднішній день-гарна нагода, щоб кожен із нас подумав, що він може зробити для Перемоги, Для України. І мабуть найкраще серед того- надати приклад стресостійкості, життєстійкості та взяти участь у нашому заході» – зазначила у вітальному слові директор КМЦСС Ярослава Колобова під час минулорічного велопробігу. Долучайтесь!
Інтерактивні різдвяно-новорічні заходи
Заходи проводяться протягом років і зазвичай включать в себе інтерактивну різдвяну/новорічну програму для дітей з сімей отримувачів послуг мережі ЦСС м. Києва у Михайлівському Золотоверхому Соборі, а також сімейний кіноперегляд для дітей з сімей учасників бойових дій, ветеранів АТО/ООС за підтримки мережі муніципальних кінотеатрів КП «Київкінофільм».
Рік-у-рік за підтримки партнерів коло соціоадаптаційних заходів може розширюватися.
День відкритих дверей під гаслом:«Твоя соціальна служба поруч»
Інформаційна акція вже кілька років проходить на базі КМЦСС та районних центрів соціальних служб та спрямована на презентацію послуг для представників територіальної громади, пошук нових професійних партнерских контактів.
Під час заходів акції тривають консультації фахівців, відбувається поширення інформаційних матеріалів.