Головна > Методична підтримка

Методична підтримка

 • Київський міський центр соціальних служб надає методичну підтримку у різних напрямах.
 • Читаємо, навчаємося!

Робота з людьми з інвалідністю

На базі Київського міського центру соціальних служб здійснюється методичне забезпечення в територіальній громаді міста Києва соціальної роботи, надання соціальних послуг, соціальної підтримки особам/сім’ям, де один чи кілька членів мають інвалідність та/або перебувають у складних життєвих обставинах;  здійснюється  організація навчальних заходів з питань соціальної роботи для надавачів соціальних послуг; організовуються науково-практичні дослідження діючої системи соціальних послуг.

 • Завантажити
 • Моніторинг та оцінка якості надання соціальних послуг

  Моніторинг надання соціальних послуг передбачає збір та оброблення інформації про надання соціальних послуг, проведення аналізу узагальненої інформації та планування роботи з розвитку надання соціальних послуг. Це не елемент контролю, а можливість побачити несправності, недовершеності щоб у подальшому надавати послуги якісно.

 • Семінар Методичні рекомендації щодо створення та використання електронних інструментів в проведенні моніторингових та оціночних заходів соціальної роботи

  У КМЦСС відбувся семінар для надавачів соціальних послуг: «Методичні рекомендації щодо створення та використання електронних інструментів в проведенні моніторингових та оціночних заходів соціальної роботи».

  Семінар направлений на розвиток компетенцій надавачів соціальних послуг.

  Були розглянуті такі теми:
  – Основні моменти проведення моніторингу і оцінки;
  – Нормативно-правове забезпечення;
  – Критерії та індикатори;
  – Інструменти;
  -10 рекомендацій для практичної діяльності у створенні та використанні додатку Google Form.
  За результатами проведеного семінару учасниками були створені опитування у додатку Google Form для відображення результату та розуміння тематики.


  ;

 • Арт-терапія: можливості для підтримки особистості

  Допомога для тих, хто допомагає.

 • Завантажити
 • Інформаційна діяльність у сфері надання соціальних послуг

  Хто володіє інформацією, той володіє світом.

 • Завантажити
 • Що почитати?

 • Завантажити

  З великою шаною до потужного творчого доробку Tetyana Semigina  публікуємо посилання на її нову роботу.

  Вільний доступ тут: https://bit.ly/48eHGdt та тут: https://bit.ly/3vqCZyG

  Оприлюднено  про результати впровадження експериментальної програми формування цифрових компетентностей слухачів університету третього віку на базі територіального центру.     Всі розуміють, що цифровізація/діджиталізація стала нашою реальністю. Як і цифрова нерівність та так звані цифрові розриви. Як долати такі розриви, що можуть зробити для цього соціальні працівники – ось про це нова книжка.

  ;