Головна > Київський міський центр соціальних служб > Допомога особам із соціально-небезпечними хворобами

Допомога особам із соціально-небезпечними хворобами

Яка допомога надається особам із соціально небезпечними хворобами у центрах соціальних служб м. Києва?

В рамках міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2022 – 2024 роки» Київським міським центром соціальних служб реалізуються «Заходи спеціалізованого формування «Служба соціально-профілактичної роботи».

Основні завдання:

первинне консультування осіб, які зловживають психоактивними речовинами та членів їх сімей, надання їм об’єктивної та повної інформації про соціальні установи та організації, що надають кваліфіковані спеціалізовані послуги;

мотивація та залучення клієнтів з проблемами хімічної залежності до програм реабілітації та ресоціалізації;

формування у клієнтів навичок безпечної поведінки та усвідомлення ризику інфікування ВІЛ, гепатитами В і С, туберкульозом, інформування про можливість проходження КІТ (консультування і тестування);

організація індивідуальної та групової консультативної допомоги особам, які зловживають психоактивними речовинами та членам їх сімей; людям з проблемами залежностей ВІЛ-інфекції, інших соціально небезпечних захворювань;

сприяння в організації та діяльності ранкових, денних та вечірніх цільових груп взаємодопомоги для осіб, які зловживають психоактивними речовинами, та членів їх сімей.

Якщо Вам необхідна професійна безкоштовна та адресна підтримка у вирішенні проблем, пов’язаних з алкогольною, наркотичною, ігровою, полізалежностями та співзалежністю звертайтесь за телефоном: моб. 063-158-50-21, 097-702-97-35 Крисов Леонід Петрович – методист відділу методичного забезпечення соціальної роботи, вул. Довженка, 2, каб.13.

Партнерами КМЦСС в реалізації завдань заходів є:

КНГ «Київська міська клінічна наркологічна лікарня «Соціотерапія»;

КНГ «Київська міська клінічна лікарня № 5»;

КНП «Київський фтизіопульмонологічний центр»;

Громадська спілка «Міжнародна антинаркотична асоціація»;

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» ;

ГО «Клуб «Еней»;

БО «Благодійний центр соціальної роботи «Світ без залежності»;

ВБО «Мир і добробут»;

ГО «Український центр обслуговування АА»;

ГО «Всеукраїнський центр обслуговування сімейних груп Ал-Анон/Алатін в Україні»;

Благодійна організація «100 % життя. Київський регіон»;

ГО «Український центр обслуговування АН»;

ГО «Реабілітаційний центр «Європа»;

ГО «bcd»;

клініки, дружні до молоді.

Якщо Вам зручно отримати послуги з вищезгаданих питань на території Вашого району, рекомендуємо звернутися до спеціалістів районних центрів соціальних служб (див. РЦСС).

Працюємо разом на досягнення результату!

Корисна інформація від Центру громадського здоров’я та Лікарів без кордонів. Документ окреслює проблематику гепатитів В та С і призначений для інформування осіб, які приймають рішення, працівників сфери охорони здоров’я та усіх зацікавлених осіб щодо проблеми ВГ та стратегії їх елімінації, лікування ВГС генеричними препаратами з доведеною ефективністю.

Вірусний гепатит. Скачати – корисна інформація

Методичні рекомендації для спеціалістів соціальної роботи центрів соціальних служб з питань соціальної підтримки сімей з проблемами вірусних гепатитів В і С.

Методичні рекомендації для спеціалістів ЦСС міста Києва щодо соціальної підтримки людей (сімей) з проблемами туберкульозу

Зменшуй особистий ризик!

  Пропонуємо вашій увазі відеороліки, виготовлені а рамках заходів Міської цільової програми «Громадське здоров’я» на 2022 -2025 р. Роліки надані Департаментом охорони здоров’я  КМДА.

   Зменшуй особистий ризик! Дбай про своє здоров’я! Це твій внесок у перемогу!