Головна > Київський міський центр соціальних служб > Допомога особам із соціально-небезпечними хворобами

Допомога особам із соціально-небезпечними хворобами

Яка допомога надається особам із соціально небезпечними хворобами у центрах соціальних служб м. Києва?

  • первинне консультування осіб, які зловживають психоактивними речовинами та членів їх сімей, надання їм об’єктивної та повної інформації про соціальні установи та організації, що надають кваліфіковані спеціалізовані послуги;
  • мотивація та залучення клієнтів з проблемами хімічної залежності до програм реабілітації та ресоціалізації;
  • формування у клієнтів навичок безпечної поведінки та усвідомлення ризику інфікування ВІЛ, гепатитами В і С, туберкульозом, інформування про можливість проходження КІТ (консультування і тестування);
  • організація індивідуальної та групової консультативної допомоги особам, які зловживають психоактивними речовинами та членам їх сімей; людям з проблемами залежностей ВІЛ-інфекції, інших соціально небезпечних захворювань;
  • сприяння в організації та діяльності ранкових, денних та вечірніх цільових груп взаємодопомоги для осіб, які зловживають психоактивними речовинами, та членів їх сімей.

Якщо Вам необхідна професійна безкоштовна та адресна підтримка у вирішенні проблем, пов’язаних з алкогольною, наркотичною, ігровою, полізалежностями та співзалежністю звертайтесь за телефоном: моб. 063-158-50-21, 097-702-97-35 Крисов Леонід Петрович – методист відділу методичного забезпечення соціальної роботи, вул. Довженка, 2, каб.13.

Партнерами КМЦСС в реалізації завдань заходів є:
(далі нижче більш детально про деяких партнерів у рубриці “Простір безпеки”)

КНГ «Київська міська клінічна наркологічна лікарня «Соціотерапія»;

КНГ «Київська міська клінічна лікарня № 5»;

КНП «Київський фтизіопульмонологічний центр»;

Громадська спілка «Міжнародна антинаркотична асоціація»;

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» ;

ГО «Клуб «Еней»;

БО «Благодійний центр соціальної роботи «Світ без залежності»;

ВБО «Мир і добробут»;

ГО «Український центр обслуговування АА»;

ГО «Всеукраїнський центр обслуговування сімейних груп Ал-Анон/Алатін в Україні»;

Благодійна організація «100 % життя. Київський регіон»;

ГО «Український центр обслуговування АН»;

ГО «Реабілітаційний центр «Європа»;

ГО «bcd»;

клініки, дружні до молоді.

Якщо Вам зручно отримати послуги з вищезгаданих питань на території Вашого району, рекомендуємо звернутися до спеціалістів районних центрів соціальних служб (див. РЦСС).

Працюємо разом на досягнення результату!

Корисна інформація від Центру громадського здоров’я та Лікарів без кордонів. Документ окреслює проблематику гепатитів В та С і призначений для інформування осіб, які приймають рішення, працівників сфери охорони здоров’я та усіх зацікавлених осіб щодо проблеми ВГ та стратегії їх елімінації, лікування ВГС генеричними препаратами з доведеною ефективністю.

Вірусний гепатит. Скачати – корисна інформація

Методичні рекомендації для спеціалістів соціальної роботи центрів соціальних служб з питань соціальної підтримки сімей з проблемами вірусних гепатитів В і С.

Методичні рекомендації для спеціалістів ЦСС міста Києва щодо соціальної підтримки людей (сімей) з проблемами туберкульозу

Простір безпеки

Ми ініціюємо створення нової рубрики «Простір безпеки», де протягом року будемо розміщувати інформацію про комунальні установи та громадські організації, що можуть надати допомогу у напрямі підтримки родин з проблемами соціально небезпечних захворювань в громаді міста Києва.

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА»

Детальніше

Основна діяльність якої спрямована на роботу з вразливими категоріями населення. З цією організацією у КМЦСС багаторічних досвід співпраці за різними напрямами соціальної роботи.  А зараз ми разом працюємо у системі  Всеукраїнської програми підтримки ментального здоров’я «Ти як?».

Заходьте на інформаційні носії, щоб дізнатися більше: +380 44 592 5847

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI)

Детальніше

У нашій рубриці «Простір безпеки» сьогодні мова піде про давнього партнера Київського міського центру соціальних служб -МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI).

Пропонуємо Вашій увазі уривок з виступу на цьогорічній координаційній зустрічі щодо співпраці у напрямі проекту «Тобі слід знати про туберкульоз»:

Від початку цього року продовжилась діяльність проєкту «Тобі слід знати про туберкульоз» для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Києві, Харкові, Львівській, Донецькій, Вінницькій та Чернівецькій областях. МГО “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоровʼя» продовжує пропонувати соціальну послугу з мотиваційного консультування щодо виявлення туберкульозу для ВПО та для людей, які мали досвід ув’язнення протягом останніх 2х років, надаючи послуги у місцях скупчення ВПО та із залученнями партнерів – мережі центрів соціальних служб у регіонах.

Завдяки цьому ВПО та мешканці цих регіонів можуть безкоштовно пройти скринінг щодо симптомів туберкульозу (ТБ), а при необхідності наші нашу надавачі соціальних послуг супроводять до лікаря для подальшого медичного обстеження на ТБ та подальшого лікування за потреби. 🚑Якщо обстеження не можу бути покритою за рахунок пакету медичних гарантій МГО Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я продовжить покривати платні медичні послуги за скеруванням від лікаря для тих, хто цього найбільше потребуватиме.

Проект реалізується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я», 💪за підтримки БФ «Альянс громадського здоров’я» в рамках гранту Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією та у співпраці з обласними й місцевими центрами соціальних служб, лікувально-профілактичними закладами різних рівнів.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» впроваджує алгоритми взаємодії соціальних і медичних служб у напрямку виявлення ТБ/ЛТБІ серед клієнтів центрів соціальних служб та рекомендацій щодо подальшого впровадження в регіонах ініціатив із залученням центрів соціальних служб та їх закладів.

Разом з тим цей пост-чудова можливість дізнатися більше про діяльність цієї МГО. Отже, зупинимось детальніше:

МГО LHSI “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я” заснована📝 в серпні 2002 року і реалізує свою діяльність у чотирьох основних напрямках: розвиток дітей та молоді, здоров`я та добробут, захист громадянських прав, соціальна політика.

Адреса: Київ, б. Лесі Українки, 34i, офіс 70,

+380 44 290 2910

LHSI співпрацює з широким колом фахівців та експертів і впроваджує моделі й підходи для адаптації соціально неадаптованих груп населення й розвитку соціальних і медичних послу, а також активно сприяє просуванню політики з прав людини в Україні.

За роки своєї діяльності LHSI реалізувала та продовжує реалізовувати більше 50 соціально-значущих національних проєктів за кошти різних міжнародних партерів, серед яких проєкти👍:

✔️Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій (Digital Health adherence in Ukraine)

✔️Тобі слід знати про туберкульоз (Донецька, Луганська, місто Харків і Харківська область)

✔️ Нова Оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у місті Києві та Одеській області

✔️Модернізація системи соціальної підтримки населення в Україні

✔️Захист трудових прав працівників під час епідемії коронавірусу

✔️Профілактика ВІЛ/СНІДу серед працівників Львівської залізниці

✔️ Дослідження “Профілактика ВІЛ/СНІД на робочих місцях в Україні”

✔️Отримай свій шанс: забезпечення кращого майбутнього дітей-вихованців та випускників інтернатних закладів

✔️Ge4U: Гендер для профспілок в енергетиці

✔️Захист трудових прав працівників під час епідемії коронавірусу

інші ініціативи.

Більше інформації на носіях МГО: https://lhsi.org.ua http://www.lhsi.org.ua/Веб-сторінка

БО «Позитивні жінки»

Детальніше

У рубриці «Простір безпеки» завітаємо до БО Позитивні жінки – Positive Womenі. Київський міський центр соціальних служб має багаторічний досвід співпраці з цією благодійною організацією у напрямі соціальної підтримки жінок з ВІЛ та членів їхніх родин.

Регіональний представник у Києві та Київській області Олена Щепелева, представляючи діяльність організації під час координаційної зустрічі організацій, які займаються соціальною роботою з особами/родинами зі соціально небезпечними захворюваннями/залежностями, підкреслила важливість спільних дій та зусиль на шляху надання допомоги та підтримки.

Сподіваємось у нас попереду ще багато спільних заходів!

А ми нагадуємо, що Київський міський центр соціальних служб організовує навчальні заходи з розвитку професійних компетенцій спеціалістів надавачів соціальних сервісів в 2025 рік.

Більше про це на сайті: https://kmcss.kyiv.ua/metod_pidtrymka/ та за телефоном: 063 158 5021 (Леонід Крисов).

Більше про діяльність БО «Позитивні жінки» у слайдах з презентації та носіях БО👇:

+380 67 239 6936

http://www.pw.org.ua/

https://www.facebook.com/PozitiveWomen

positivewomen.ukraine@gmail.com

Київський міський центр контролю та профілактики хвороб

Детальніше

У рубриці «Простір безпеки»  знайомимо з організаціями, що були на на координаційній зустрічі  організацій, які займаються соціальною роботою з особами/родинами зі соціально небезпечними захворюваннями.

А нещодавно вІдбулася зустріч генерального директора Київського міського центру контролю та протидії хвороб Сергія Чумака з директором КМЦСС Ярославою Колобовою та представниками мережі ЦСС Києва.

Під час заходу Сергій Чумак ознайомив з усіма аспектами роботи, були представлені основні підрозділи та напрямки діяльності. Про роботу, цілі, завдання відділу  епідеміологічного нагляду та профілактики неінфекційних захворювань  учасникам зустрічі розповів лікар, к.мед.н., Майстер із соціальної роботи, Амбасадор мережі ЦСС м. Києва Отто Стойка.

Також відбулось обговорення перспектив розвитку системи громадського здоров’я столиці та поглиблення у цьому контексті багаторічної співпраці Центру з ЦСС міста.

Серед наших спільних пріоритетів -увага до психічного здоров’я, профілактика здорового способу життя, адже-щаслива родина-здорова родина!

А тепер трохи більше про Київський міський центр контролю та профілактики хвороб:

Це заклад охорони здоров’я, що забезпечує функції збереження й укріплення здоров’я населення, проведення соціально-гігієнічного моніторингу захворювань, епідеміологічного нагляду та біологічної безпеки, здійснення групової й популяційної профілактики захворюваності, боротьби з епідеміями та стратегічного управління з питань громадського здоров’я.

Мережа центрів контролю та профілактики хвороб — провідна складова сильної системи громадського здоров’я з належним рівнем спроможності прогнозувати загрози здоров’ю населення, а також своєчасного реагування на них із метою локалізації та ліквідації таких загроз.

ЦКПХ є лідерами, які промотують здоровий спосіб життя та збереження здорового середовища й підтримують у цьому громадян і громади заради фізичного, психічного та соціального добробуту теперішнього й майбутніх поколінь.

Більше про заклад на носіях:

kccdc@ses.gov.ua

https://www.facebook.com/kyiv.cdc

І наостанок ще про спільне:

Турбота про ментальне здоров’я має бути такою ж невіддільною частиною нашого життя, як і піклування про фізичний стан. Адже, щоб почуватися добре, потрібно не лише перебувати в гармонії з собою та навколишнім світом, а й насамперед потурбуватися про свої внутрішні відчуття.

Дізнатися більше про те, як виявити стрес у себе або близьких, як підтримувати, контролювати та допомагати собі й іншим людям, можна за посиланням http://howareu.com.

БФ “Надія та Довіра”

Детальніше

Послуги, які надає Благодійний Фонд “Надія та Довіра”:

1) Діяльність Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ (щодня з 8.00 до 19.36)

Дзвінки за номером 0-800-507-727 з номерів українських операторів безкоштовні

Звернутися також можна через онлайн ресурси:

– сайт https://hopeandtrust.org.ua/

– телеграм-бот @OST_in_Ukraine_bot

Послуги:

– консультації у форматі рівний-рівному

– допомога у захисті прав, яка включає написання офіційних листів та звернень

– безкоштовна телефонна консультація лікаря-нарколога,

– безкоштовна телефонна консультація юриста

– переадресація до програм лікування для споживачів стимуляторів

2) Діяльність Національна Гаряча Лінія з питань вірусних гепатитів

Дзвінки за номером 0-800-50-33-10 з номерів українських операторів безкоштовні

(щодня з 9.00 до 18.00)

Звернутися також можна через онлайн ресурси:

– сайт https://hopeandtrust.org.ua/

– телеграм-бот @OST_in_Ukraine_bot

– Facebook https://www.facebook.com/HepatitHotLine?locale=uk_UA

Послуги:

– надання консультацій з приводу тестування, профілактики та лікування вірусних гепатитів

– безкоштовна телефонна консультація лікаря інфекціоніста (у тому числі у складних випадках, коли потрібна друга лікарська думка чи “розшировка аналізів”)

– перенаправлення для отримання лікування (у першу чергу до Інституту епідеміології та інфекційних хвороб Л. В. Громашевського)

– допомога у відстоюванні прав пацієнта у випадку призначення необов’язкових вартісних досліджень або вимагання коштів за ліки, які мають надаватися безкоштовно.

3) Розширення програм ЗПТ у м. Києві

– мотивація нових клієнтів програми ЗПТ до участі у м. Києві, до прийому АРТ та утриманні в програмі (видача сертифікатів Сільпо за початок участі у ЗПТ, за те, що привів друга до ЗПТ, за початок прийому АРТ, за утримання протягом 6 міс.).

Для отримання послуги теж можна дзвонити за номером Гарячої Лінії 0-800-507-727, і консультанти переадресують клієнта до кейс-менеджера.

– Для нових пацієнтів ЗПТ у м. Києві проводимо інформаційні заняття, під час яких лікар-нарколог відповідає на запитання. Завершують інформаційні заняття кава-паузою.

Про відповідні послуги, які надає Благодійний Фонд “Надія та Довіра” за підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health, The Global Fund, CDC та The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR), були поінформовані учасники та учасниці Координаційної зустрічі з планування та взаємодії в соціальній роботі з родинами з проблемами соціально небезпечних захворювань в громаді м. Києва. Участь у заході взяли й президентка Благодійного Фонду Надія та Довіра Катерина Грицаєнко та керівниця проєкту й Голова правління Тетяна Лебедь.

“Даний захід став майданчиком для обміну інформацією та налагодження співпраці та ефективної переадресації між надавачами послуг щодо профілактики та лікування соціально небезпечних захворювань”, – зазначила Катерина Грицаєнко.

КНП «Київський фтизіопульмонологічний центр»

Детальніше

Комунальне некомерційне підприємство “Київський фтизіопульмонологічний центр” виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) — є бюджетною (неприбутковою) установою, що заснована на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядкована Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).
Головним завданням КНП “КФПЦ” є:

  • забезпечення потреб населення у кваліфікованій і доступній медичній допомозі хворим на туберкульоз дорослим і дітям;
  • організаційно-методичний супровід комплексу протитуберкульозних лікувальних, оздоровчих і протиепідемічних заходів;
  • зменшення захворюваності та смертності від туберкульозу; визначення і контроль прогнозів епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на туберкульоз у м. Києві;
  • організація обліку, реєстрації та диспансерного спостереження хворих на туберкульоз, контингенту осіб з підвищеним ризиком захворювання на туберкульоз та рецидивів, з проведенням диференційованих профілактичних заходів відповідно до діючих стандартів лікування та диспансерного спостереження;
  • проведення експертизи тимчасової непрацездатності хворих.

Контактні телефони:
+38 (044) 257-40-90 — Реєстратура
+38 (066) 906-55-91 — Запитай чергового лікаря-фтизіатра
+38 (098) 468-54-86 — Запитай чергового лікаря-фтизіатра
Графік роботи
Пн.-Пт. з 8.00 до 17.00 без перерви; Сб.-Нд. вихідні.

ГО «Право на здоров’я»

Детальніше

ГО «Право на здоров’я», діяльність якої спрямована на охорону здоров’я та прав людини. Вона «Допомагає найбільш вразливим жити здоровим життям».

Багаторічна плідна співпраця об’єднує Київський міський центр соціальних служб та ГО «Право на здоров’я», МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», про що ви неодноразово читали на нашій сторінці.

“Право на здоров’я” (HealthRight International) в Україні ) – Міжнародна організація, яка працює вже понад 30 років задля розширення доступу вразливих груп населення до якісних послуг охорони здоров’я та захисту прав людини у 30 країнах світу.

Представництво HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні активно співпрацює з іншими неурядовими організаціями, центральними і місцевими органами влади, донорськими організаціями з метою пілотування інноваційних підходів та моделей для вирішення постійних і нових викликів глобальному здоров’ю та правам людини.

«Українська фундація громадського здоров’я»– Міжнародний благодійний фонд (МБФ УФГЗ), заснований в 2008 році HealthRight International та очолюваний 20 жінками-лідерками з великим досвідом у питаннях гендерної рівності.

Працює у сфері охорони громадського здоров’я та захисту прав людини задля забезпечення можливостей щодо охорони здоров’я людей, що опинились у складних життєвих обставинах. Організація об’єднує навколо себе спільноту тих, хто прагне зробити свій внесок у сферу соціального захисту та підтримки вразливих верст населення.

Організація надає технічну допомогу і сприяємо розбудові потенціалу органів місцевої влади, місцевих неурядових організацій, інших провайдерів послуг з метою покращення надання послуг вразливим групам населення.

Місія – робота для покращення якості життя та реалізації базових прав соціально-вразливих груп населення через забезпечення їх доступу до соціально-медичних, в тому числі психологічних послуг, впровадження інноваційних технологій, розвитку сфери соціальних та медичних послуг, посилення спроможності організацій громадянського суспільства.

Проекти працюють на вирішення медичних та соціальних проблем, що ускладнюються одночасним порушенням прав людини, з особливим наголосом та досвідом роботи організацій у таких сферах, як:

• Профілактика та лікування ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, включаючи захист прав людей, які живуть з цими захворюваннями, на догляд та попередження стигми та дискримінації.

• Розвиток сфери жіночого здоров’я, зокрема, забезпечення прав жінок на інформацію, рівноправний захист та доступ до якісної допомоги, включаючи безпечну та ефективну допомогу при вагітності та після пологів.

• Здоров’я та добробут сиріт та дітей з груп ризику, чиє благополуччя може бути під загрозою через брак підтримки з боку їхніх родин та соціального оточення.

• Допомога та підтримка постраждалих внаслідок порушення прав людини, включаючи постраждалих від катувань, торгівлі людьми, домашнього насильства та насильства відносно осіб іншої статі.

Інформаційні ресурси HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я»

Сайт: https://www.healthright.org.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/HealthRightUkraine/

Instagram: https://www.instagram.com/healthright_international/

YouTube: https://www.youtube.com/@healthrightukraine132

Проєкти в соціальних мережах:

«Право на здоров’я» Денні центри та Соціальні квартири для жінок з дітьми

https://www.facebook.com/Healthright.Center

https://www.instagram.com/healthright.center

https://www.facebook.com/sockvartyra.healthright

SafeWomenHUB – онлайн-платформа психосоціальних послуг.

https://www.facebook.com/SafeWomenHUB

https://www.instagram.com/safewomanhub

https://www.youtube.com/@safewomenhub7261

Brave&Safe – Інтегровані центри комплексної підтримки

https://www.facebook.com/brave.safe.platform

https://www.instagram.com/brave.safe.platform

Support ME

http://supportme.org.ua/

https://www.facebook.com/supportMEteens

https://www.instagram.com/supportme_teens

Київський міський правобережний центр для ВІЛ- інфікованих дитей та молоді

Детальніше

Цим дописом ми завершуємо розповідь про установи, представники яких долучились до участі у цьогорічній координаційній раді.  

Проте розуміючи важливість інформування  щодо широко спектру послуг, які надають партнерські, в тому числі громадські організації будемо продовжувати  розміщувати інформацію про діяльність у напрямі допомоги вразливими  категоріями мешканців м. Києва.

Створюємо простір безпеки разом!

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ВІЛ-ІНФІКОВАНИХ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ (за матеріалами Служби у справах дітей та сім’ї КМДА, у підпорядкуванні якої і знаходиться Центр).

Основними завданнями центру є:

створення умов для соціальної адаптації ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, розроблення і здійснення заходів щодо соціальної підтримки, що спрямована на їх інтеграцію в суспільство.

Форми та зміст роботи:

  • Організація клубів за інтересами;
  • Здійснення заходів змістовного дозвілля;
  • Просвітницькі та спеціальні заходи неформальної освіти з питань формування прихильності до АРТ терапії, репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ, дотримання якості життя людей, які живуть з ВІЛ та інше;
  • Організація роботи груп взаємодопомоги для ВІЛ-інфікованих підлітків та молоді;
  • Співпраця із закладами охорони здоров’я, навчальними закладами та іншими організаціями, які надають допомогу ВІЛ–інфікованим дітям та молоді;
  • Направлення у разі потреби осіб, що звернулися до центру, до закладів та установ, які можуть забезпечити задоволення їх потреб;
  • Послуги надає психолог, соціальний педагог та фахівець із соціальної роботи.

Контакти: 067 173 81 00; porika13@i.ua

Громадська організація “bcd”

Детальніше

Сьогодні у постійній рубриці «Простір безпеки» мова під про давнього партнера КМЦСС- БО «bcd», дитячий лікар-інфекціоніст якої Ірина Раус  брала учать у координаційній раді на початку року.

 Отже трохи більше про:

  • «BCD»– це спільнота людей, яких об’єднує успішний досвід у вирішенні проблеми, пов’язаної з вірусними гепатитами.

З сайту office@bcd.org.ua:

БСД

Б – Будуй.

Ми будуємо відносини з партнерськими організаціями всіх форм власності, фахівцями та людьми які хворіють на вірусні гепатити на принципах чесності,прозорості та рівності.

С – Створюй.

Ми створюємо інноваційні підходи до консультування та лікування вірусних

гепатитів. Максимально використовуємо сучасні канали комунікації для

зменшення бар`єрів по доступу до якісної діагностики та медичних послуг

пацієнтів з вірусними гепатитами.

Д –Досягай.

Наша ціль досягти елімінації ВГ, тобто зниження поширеності ВГ до нуля

шляхом побудови результативних професійних стосунків із партнерами та

створення інноваційних підходів до діагностики та лікування ВГ.

  • Ми об’єднуємося, щоб подолати епідемію вірусних гепатитів в Україні. Ми – це команда професійних волонтерів: консультантів з соціальних питань, найкращих лікарів-інфекціоністів та гепатологів України, лікарів- діагностів УЗД та працівників провідних лабораторій,що мають відмінну репутацію. В своїй діяльності керуємось принципами людяності, рівності прав усіх пацієнтів на якісну та сучасну медичну допомогу відповідно до Міжнародних протоколів. БСД була заснована у серпні 2019 році для адвокації прав, інформування про ВГ та надання фахової  медико-соціальної допомоги пацієнтам з діагнозом хронічний вірусний гепатит
  • Адреса: вулиця Технікумівська 20/20

+380 73 044 7344

  • Шановні колеги, на сторінках сайту БО пропонує ознайомитися з виданням, яке створено для спрощення надання фахової допомоги пацієнтам з хронічними гепатитами (ХГ) вірусної етіології, а саме ХГС та ХГВ з/та без ко-інфекцій.

   Воно покликане систематизувати найкращий міжнародний та український практичний досвід надання медико-соціальної допомоги пацієнтам з хронічними гепатитами.

   В Брошурі зібрано матеріали з достовірних джерел, що базуються на доказовій медицині. Брошура не замінює Міжнародних та Національних протоколів і керівництво з лікування ВГ, а спрощує процес пошуку необхідної інформації.

   Ви можете скористатися розміщеними QR кодами, перейшовши за якими Ви матимете доступ до першоджерел інформації даного видання.

  Команда ГО БСД, щиро вдячна EATG та СоРЕ за фінансування створення та розповсюдження і ЦГЗ за технічну підтримку даного видання. Ви можете завантажити електронну версію видання.

  ЗОЗ, у які розподіляють закуплені державою лікарські засоби для лікування від ВГC

https://drive.google.com/file/d/1zZCBZEc5w4pbjwEPvSkV8lgMfCvls96B/view?usp=sharing

“Це час діяти”. Громадська організація “bcd”.

Ми допоможемо Вам бути вільними від гепатитів.

Створюємо простір безпеки разом!

Зменшуй особистий ризик!

  Пропонуємо вашій увазі відеороліки, виготовлені а рамках заходів Міської цільової програми «Громадське здоров’я» на 2022 -2025 р. Роліки надані Департаментом охорони здоров’я  КМДА.

   Зменшуй особистий ризик! Дбай про своє здоров’я! Це твій внесок у перемогу!