Головна > Навчання для фахівців соціальної роботи

Навчання для фахівців соціальної роботи

Не знайдено жодної події!

Моніторинг надання та оцінка якості соціальних послуг

У Київському міському центрі соціальних служб відбувся семінар для надавачів соціальних послуг: «МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ІНСТРУМЕНТІВ В ПРОВЕДЕННІ МОНІТОРИНГОВИХ ТА ОЦІНОЧНИХ ЗАХОДІВ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ». Семінар направлений на розвиток компетенцій надавачів соціальних послуг.

Були розглянуті такі теми:
✅Основні моменти проведення моніторингу і оцінки;
✅Нормативно-правове забезпечення;
✅Критерії та індикатори;
✅Інструменти;
✅10 рекомендацій для практичної діяльності у створенні та використанні додатку Google Form.
За результатами проведеного семінару учасниками були створені опитування у додатку Google Form для відображення результату та розуміння тематики.

Цікавить ця тема?
Реєструйся на навчання!
https://forms.gle/phQwNzKicrs16EtBA


Презентація навчального онлайн-курсу

“Навчання навичок управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг”

     Пронуємо вашій увазі інформацію про навчальний онлайн-курс: «Навчання навичок управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг”. Мета курсу – представити підходи та можливості для запровадження навчання навичок управління стресом за програмою ВООЗ для осіб та груп у практику соціальної роботи та надання соціальних послуг.

     Навчальний онлайн-курс рекомендований фахівцям із соціальної роботи, соціальним працівникам, психологам надавачів соціальних послуг комунального та недержавного секторів, які пройшли навчання навичок управління стресом як тренери чи фасилітатори за курсом “Самодопомога Плюс: груповий курс управління стресом для дорослих” або опанували посібник для індивідуальної роботи “Важливі навички в період стресу: ілюстроване керівництво”.

    Навчальний онлайн-курс “Навчання навичок управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг” доступний на Платформі соціальної освіти. Платформа доступна за посиланням: https://socialacademy.gov.ua.

    Презентацію навчальної Платформи соціальної освіти можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=MfdrfcZY5u4&t=730s.

    Навчання з набуття навичок управління стресом популяризується представництвом Всесвітньої організації охорони здоровʼя (ВООЗ) в Україні і є частиною Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованою першою леді України Оленою Зеленською.

Анонс майстер-класу: «Соціально-психологічна робота з членами сімей зниклих безвісти Захисників та Захисниць України»

      12 вересня о 10.0 на базі Київського міського центру соціально-психологічної допомоги ( вул.Новодарницька – 26, корпус №1) відбудеться  майстер-клас фахівця із соціальної роботи Дарницького районного в місті Києві центру соціальних служб, кандидата в майстри соціальної роботи  Пилипенко Катерини Сергіївни на тему: «Соціально-психологічна робота з членами сімей зниклих безвісти Захисників та Захисниць України».

     Катерина буде ділитися досвідом, зупинившись  на розгляді особливостей психологічного стану невизначеної втрати, коли член сім’ї, військовослужбовець знаходиться в статусі зниклого безвісти; покаже виконання вправ, які допомагають впоратися із тривожністю, флеш беками та надасть власні рекомендації для фахівців, які працюють з сім’ями безвісти зниклих.

     Вхід вільний! Запрошуються усі дотичні до цієї тематики. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ULSA5EB3o2yJzErq8

Анонс майстер-класу: «Надання правової допомоги сім’ям, які опинились у складних обставинах

     7 вересня з 10.00 до 12.00 відбудеться  майстер клас провідного юрисконсульта  Печерського районного  центру  соціальних  служб,   кандидата   у  Майстри  соціальної   роботи на тему: «Надання правової допомоги сім’ям, які опинились у складних обставинах». Захід відбудеться на базі Печерського РЦ за адресою: пров. Філатова, 3/1.

    Під час зустрічі мова піде про складні життєві обставини та чинники, які можуть їх зумовити. Фахівець зупиниться на питанях: що таке безоплатна правнича допомога, які суб’єкти надання первинної та вторинної правової допомоги та які послуги надають юристи? Окрім цього особлива увага буде приділена юридичним послугам особам, які постраждали від домашнього насильства.

     Звісно ж будуть представлені кейси діяльності.

     Вхід вільний! Реєстрація: https://forms.gle/WfTPKamcTHFJQBnc8

Анонс майстер-класу «Ефективне залучення ресурсу громади під час дії воєнного стану в Україні»

    І все таки цей майстер-клас відбудеться! Всі, хто хотів потрапити на захід-ласкаво просимо!

   6 вересня о 10.00 на базі  Шевченківського районного  в  місті  Києві центру  соціальних  служб (вул. Коперніка, 10) відбудеться майстер-клас соціального менеджера «Служби соціального супроводження»,   кандидата   у  Майстри  соціальної   роботи  Петруненко Олени.

     Під час зустрічі вона зупиниться  питаннях визначення потреб населення, взаємодії з партнерськими організаціями та громадою, заохоченні партнерів до співпраці. І звісно презентуватиме кейси та власні напрацювання.

     Вхід вільний! Запрошуються усі дотичні до цієї тематики. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/EzWnvyWXCW8f6Y5cA