Головна > Допомога під час війни

Допомога під час війни

Станом на 20.05.2023 мережа центрів соціальних служб столиці продовжує надавати допомогу незахищеним верствам населення (сім’ям з дітьми, внутрішньо переміщеним особам, особам з інвалідністю та ін.), які проживають у столиці під час воєнного стану.
Увага! за місцем проживання (у районних центрах соціальних служб) можна отримати соціальні послуги, психологічну підтримку, гуманітарну допомогу (за наявності у районному центрі), консультування з різних соціальних питань.
Інформація щодо видачі гуманітарної допомоги та проведення евакуації Київським міським центром соціальних служб застаріла.
Жодних грошових виплат мережа Центрів соціальних служб не здійснює!

Соціальні служби столиці на зв’язку!

Продовжується робота фахівців із соціальної роботи мережі центрів соціальних служб в усіх районах столиці. Наразі з 9.00 о 18.00 з понеділка по п’ятницю працює Інформаційна лінія Київського міського центру соціальних служб (044) 458 27 67. Щодня ви можете дізнатися актуальну інформацію: щодо муніципальних гарячих ліній, психологічних консультацій, та інших питань. Звертайтеся! Ми поруч!

Шукайте інформацію натискаючи на пункти нижче:


1. Важлива інформація щодо сексуального насильства
2. Соціальні служби столиці перейшли на роботу у штатному режимі.
3. Збір іграшок зупинено. Вдячні усім, хто долучився!
4. Добро переможе війну!
5. З Києва організовано спецрейс для евакуації незахищенних верст населення
6. Для отримання харчів, та якщо ви опинилися в складних життєвих обставинах
7. Контакти центрів соціальної підтримки у м.Києві. Допомога поруч!
8. Фахівці соціальних служб столиці
9. Речі для переселенців
10. “Намагаємось повертати здатність управляти власним життям”. У столичному метро працюють психологи.


Турбота про себе

В Україні працює безоплатна та анонімна допомога фахових психологів за номером 0 800 211 444. На гарячій лінії працюють кваліфіковані психологи, які готові допомогти впоратися із психологічними проблемами.

Через повномасштабне вторгнення рф до України українцям довелося повністю змінити своє життя. Вимушена зміна місця проживання, розлука та втрата зв‘язку з рідними та близькими, постійне переживання та страх — далеко не повний список проблем, з якими зараз зіткнулися сотні тисяч українців. Кожен день бойових дій у рідній країні пережити надзвичайно складно. Радимо звертатися по допомогу до фахових спеціалістів Лінії та мережі центрів соціальних служб.

«Вистояли – переможемо!»

      24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення  російської федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

      Світ знову зіткнувся з режимом, який прагне силової ревізії кордонів і прямує до новітнього тоталітаризму. Цей режим назвали «рашизмом» для означення псевдоідеології, замішаної на поєднанні ідей фашизму й більшовизму, нацизму та євразійства, реваншизму і ксенофобії, що прикриваються «православ’ям» та «величчю російської культури».

      За рік, що минув від повномасштабного вторгнення, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

    Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні матеріали до річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну, які місять не тільки історичні відомості, але й деякі фільми і пісні українських виконавців про сучасну  російсько-українську війну. Повна збірка матеріалів за посиланням: http://surl.li/ezlco.


Соціальні служби столиці: з людьми та заради людей!

Ми поступово повертаємося до звичайного режиму роботи. Пишаємось керівниками та фахівцями із соціальної роботи мережі Центрів соціальних служб столиці, які навіть в найтяжчі дні воєнних дій навколо Києва продовжували виконувати свої професійні обов’язки та робили усе, щоб полегшити життя незахищених верств населення.

Ми не зупинили свою роботу ні на день: представники центрів соціальних служб невпинно шукали партнерів, щоб отримати для сімей киян та переселенців гуманітарну допомогу (продуктові набори, ліки, одяг, предмети гігієни), передавали її, а у разі потреби, разом із волонтерами власноруч розносили по домівках. Фахівці координували процес евакуації сімей з дітьми, з особами з інвалідністю у безпечному напрямі, консультували з питань “дитинства”, продовжували здійснювати супровід сімей у складних життєвих обставинах. За підтримки фахівців КМЦ на вул.Новодарницькій, 26 працював тимчасовий притулок для біженців. Психологи мережі надавали підтримку всім, хто цього потребував (онлайн, на базі районних центрів, у метро тощо). Враховуючи навантаження на працівників розпочалося та зараз триває проведення груп психологічної підтримки для фахівців із соціальної роботи. Щоденно працювала і продовжує працювати “гаряча лінія” Київського міського центру для оперативного звернення громадян, також відбувався постійний зв’язок з киянами через сайт та інформаційні носії Центрів соціальних служб у соціальних мережах.

Зараз заклади мережі ЦСС м.Києва працюють у штатному режимі (у відповідності з реаліями воєнного часу) та надають всі необхідні послуги киянам і тимчасово переміщеним громадянам України.

Соціальні служби столиці. Вчора, сьогодні, завтра. Професіоналізм, оперативність, надійність.
Попереду ще багато роботи, але ми вистояли.

Продовжуємо працювати задля нашої перемоги кожен на своєму місці! Заради мешканців столиці і разом з ними!
Звертайтеся! Ми поруч!

Київська міська державна адміністрація – #КМДА #РАЗОМдоПЕРЕМОГИ #kyiv_sosial_service


Відданий справі

Олександр Лащ, у мирному житті завідующий господарством Подільського районного центру соціальних служб столиці. Зараз він набагато більше ніж завгосп, він справжній соціальний працівник, волонтер, який не тільки привозить довгоочікувані продукти та засоби гігієни, але й надає психологічну підтримку.
Для Олександра немає нездоланних шляхів: на машині, на велосипеді, пішки, він добирається до своїх підопічних, бо вони чекають на його допомогу.
Серед них багатодітна сім’я Пацкан, яка мешкає на Виноградарі. Протягом місяця Олександр попри страх та сигнали тривоги поспішає до них. І таких подолян багато серед отримувачів послуг мережі Центрів соціальних служб: сім’ї з дітьми, з особами з інвалідністю, самотні літні люди, мешканці соціального гуртожитку.
Вражає його відданість справі, відданість людям. Попри все. І це дорого коштує. Його незмінна жовта волонтерська курточка та кепка- символ тепла та надії.
Від імені Київського міського та Подільського районного центрів соціальних служб низький уклін Олександру за його витривалість, “незламність” та добре чуйне серце!

Разом заради сімей столиці!

Спеціалісти, волонтери та партнери мережі центрів соціальних служб столиці допомогають під час евакуації дітей та сімей крихових категорій з Києва у західні області України та за кордон.
#standwithukraine #stopwar #нівійні #нетвойне #slavaukraini #україна #війна2022 #російськаагресія #нівійні #мир #nowar #nowarukrain #консультування #психолог #мирніжителі #kyiv #place_kyiv #help_Kiev #соціальна_служба

Кожен на своєму місці!

Не залишаються без уваги ті, хто не можуть або не хочуть виїждати зі столиці. Соціальні працівнки спільно з благодійниками розносять родинам продовольчі набори. Також фахівці мережі центрів соціальних служб столиці оперативно вирішують питання з харчуванням для немовлят, надають психологічну підтримку в бомбосховищах, зберігають спокій та доброзичливість до кожного, хто звертається за підтримкою.
#stopwar #нівійні #нетвойне #slavaukraini #україна #війна2022 #російськаагресія #нівійні #мир #nowar #nowarukraine


Мозаїка добра: маленькі справи – велика допомога.

Скільки навколо потреб, жалю та смутку… І якщо є змога, ми завжди відгукуємся на чужий біль. А цю можливість допомогти вже протягом тривалого часу дають наші вірні партнери, тому “Не збідніє рука того, хто дає”.
Сьогодні спеціалісти Київського міського центру соціальних служб, знову отримали ковдри, пледи, миючі засоби та одяг для сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. Гуманітарна допомога передається на районні центри соціальних служб для розповсюдження серед малозахищенних верст населення.

Висловлюємо щиру подяку священникам-кармелітам Парафія Воздвиження Святого Хреста м.Київ, о.Мареку Громотка та о.Бенедикту Кроку за благодійну допомогу потребуючим під час війни.

Маленькі, здавалося б прості вчинки, спрямовані та допомогу та підтртмку- велика мозаїка добра!
Добро єднає людей!
Не втрачаємо віри!


“Спільно” працюємо заради людей!

Мережа Центрів соціальних служб столиці отримала набори канцелярії та іграшки для роботи психологів. Це стало можливим за сприяння БО “Надія і житло для дітей” в рамках проєкту «Спільно», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW).

Нагадаємо, що у Консорціум партнерських організацій проєкту «СПІЛЬНО. Інтегровані соціальні послуги та реагування на COVID-19 на сході України» входять Українська мережа за права дитини, Надія і житло для дітей, Партнерство «Кожній дитині», СОС Дитячі містечка Україна та Соціальна Синергія”.

Ми не зупинили своєї роботи ні на день. Центри соціальних служб столиці. Вчора, сьогодні, завтра. Професіоналізм, оперативність, надійність.
Продовжуємо гідно працювати кожен на своєму місці! Заради мешканців столиці і разом з ними!
Звертайтеся! Ми поруч!

#РАЗОМдляПЕРЕМОГИ #добропереможезло


“Спільно” працюємо заради людей!

Мережа Центрів соціальних служб столиці отримала набори канцелярії та іграшки для роботи психологів. Це стало можливим за сприяння БО “Надія і житло для дітей” в рамках проєкту «Спільно», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW).

Нагадаємо, що у Консорціум партнерських організацій проєкту «СПІЛЬНО. Інтегровані соціальні послуги та реагування на COVID-19 на сході України» входять Українська мережа за права дитини, Надія і житло для дітей, Партнерство «Кожній дитині», СОС Дитячі містечка Україна та Соціальна Синергія”.


Не втомлюємося казати: “Дякуємо”!

Дякуємо Департаменту молоді та спорту м.Києва (Департамент молоді та спорту м.Києва ) за підтримку сімей столиці та тих, хто вимушено перемістився до Києва з гарячих точок. Вкрай потрібні дитячі речі надійшли від Департаменту через мережу Центрів соціальних служб. Окрім цього речі прибули і в міську лікарню 5 для військових та цивільних, які їх потребують.
Не втомлюємося казати “дякуємо” нашим партнерам, адже це вдячність від багатьох отримувачів послуг ЦСС м.Києва.

#РАЗОМдляПЕРЕМОГИ #SocServiceNetworkKyiv #КМЦСС #соціальна_сфера #родина #kyiv_sosial_service #МиРазом #UAразом #Київ_незламний


На зв’язку Гуманітарні штаби

“Щиро дякуємо за допомогу, що ви надали мешканцям столиці та тимчасово переміщеним особам! – зазначає директор Київського міського центру соціальних служб Ярослава Колобова, звертаючись до представників Гуманітарних штабів- Гуманітарного штабу Києва та МБФ Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за підтримки ТОВ “Джітел”.- Ви допомогли матеріальними ресурсами, але найголовініше- підтримали духовно і психологічно”. До отримувачів послуг мережі центрів соціальних служб м.Києва надійшли теплі дитячі речі та дитяче харчування, памперси, іграшки, ковдри та предмети першої необхідності.
Вдячні за підтримку!
Разом ми сильніше!

#РАЗОМдляПЕРЕМОГИ #SocServiceNetworkKyiv #КМЦСС #соціальна_сфера #родина #kyiv_sosial_service #МиРазом #UAразом #Київ_незламний


За покликом серця заради людей!

20 квітня в усьому світі відзначається День вдячності волонтерам. Волонтерський рух був вже багато років існує на Україні, але зараз він набув нової надзвичайної та потужної сили.
Історії та шляхи волонтерів, з якими ми пліч- о- пліч працюємо у Києві різні. Деякі у незмінній жовтій курточці, яка вже давно стала символом тепла та турботи, деякі без неї. Але усіх єднає нестримний внутрішній поклик прийти на допомогу там, де є найбільша потреба, або хоча б там, де можна…Щоденно прості люди творять, здавалося б, прості речі, але це дива, що несуть добро, світло та надію іншим, туди, де іноді вже й не чекають.
Безвідмовний Валентин Мушта, з Шевченківського району столиці, протягом 2 місяців, під обстрілами розвозить на своєму авто продукти сім’ям з дітьми.
Завжди усміхнена Світлана Степанюк, у мирному житті вчителька, з Гостомеля вивела білим прапором через блокпости 5 людей; зараз у Центрі сортує та роздає гуманітарну допомогу.
Самовіддана Олександра Тимохіна, вчителька, живе у Миргороді, але взяла відпустку та приїхала до Києва, сортувала речі з гуманітарною допомогою, повернувшись додому, поселила у себе 10 біженців з Харкова.
Незламна Дещенко Майя, хоча зараз і не працює соціальним працівником, але активно сприяє роботі соціальних служб м.Києва, бо зараз “по- іншому не можна”.
Витривала Наталя з Чернігова, лікар, місяць провела під сильними обстрілами, зараз допомогає з “гуманітаркою”, вважає “тільки так нарешті почала жити”.
Вражаючий Дмитро Стойловський, лікар, сортував речі, перевозив волонтерів та розвозив речі по сім’ям…
За період воєнних дій на міцному волонтерському фронті поруч із соціальними працівниками столиці встали як нові, так і давні перевірені справами “бійці”: потужна у справах Марія Петрова, яка очолює ГО “Всеукраїнська ліга українських жінок”, дорослі лідери ГО “Відрада” та ВГО “Національна організація скаутів України”, серед них відданий справі Олексій Козлов та невтомна Віолетта Пугачова, щира Евгенія Михайловська, мужні Єгор та Володимир Бабічі, стійкий Віктор Рогожев та багато інших.
Дякуємо соціально відповідальному бізнесу, що дав можливість підтримати незахищені верстви населення з числа отримувачів послуг ЦСС столиці, а саме: ТОВ “Фортеця Гетьмана”, ТМ “Vitmark-Ukraine”, ТМ “Наша Ряба”, ТМ “NOVUS”.
Єднаймося у волонтерстві! Єднаймося заради людей!
Від імені всієї мережі центрів соціальних служб столиці низький уклін усім волонтерам за відданість цінностям добра та щире серце!
А ще ми щиро вдячні усім волонтерам, з якими ми не перетиналися, але вони везуть, несуть, купують, знаходять, лагодять, підтримують та годують тих, кому потрібна допомога.
Нехай відчуття єдності не зникає! З такою підтримкою Все буде Україна!!!


Важлива інформація щодо сексуального насильства:

З кожним днем стає відомо дедалі більше подробиць звірських воєнних злочинів російських військових в Україні. Велика частина з яких – це злочини, пов’язані з сексуальним насильством проти жінок, чоловіків, дівчат та хлопців.

📌Сексуальне насильство, як воєнний злочин – це не лише згвалтування. Але й такі дії як:
❗️погрози та спроби зґвалтування;
❗️ каліцтво статевих органів;
❗️ тортури сексуального характеру;
❗️ примус до спостереження за сексуальним насильством над іншими людьми;
❗️ примусове оголення;
❗️ примусове утримання чоловіків та жінок в одному приміщенні, тощо.
Психологічно, постраждала/ий від сексуального насильства, переживає кілька етапів: шок, який супроводжують відчуття провини та сорому, злість, невизначеність, горювання та прийняття.
Під час цього важливо усвідомити:
Ви не винні!
Це зробив з вами гвалтівник.
Важливо якнайшвидше відновити своє психічне здоров’я.
Для цього варто звернутися до спеціалістів, найкраще – психологів, які підтримають та дадуть поради як пропрацювати отриману психологічну травму.
👇На інфографіці представлені консультативні лінії, платформи, а також телеграм-боти, де кожен постраждалий українець та українка може отримати безоплатну, швидку та фахову психологічну підтримку

💛💙Бережіть себе, звертайтеся по допомогу та знайте – ви не одні!

👉Закликаємо поширювати інформацію щодо психологічної допомоги постраждалим від сексуального насильства, аби якомога більше потерпілих змогли отримати таку важливу для них, у цій складній ситуації, підтримку.Короткий код


“Травматерапія” для соціальних працівників

“Вчасно, потужно, грунтовно”- відгуки учасників семінарів, що 14 та 15 квітня були проведені для працівників соціальної сфери. Директор Святошинського районного центру соціальних служб, Майстер соціальної роботи Дружинська Олександра дуже змістовно розкрила теми: “Травматерапія. Робота кризового психолога. Цілі, методи стабілізації” та “Травматерапія. Методи стабілізації дитини. Створення безпечного середовища. Техніки на основі EMOR”. До участі у заході активно долучились як фахівці м.Києва, так і з інших областей України.
Отримані знання вже сьогодні стануть у нагоді при роботі з клієнтами, в тому числі отримувачами соціальних послуг мережі Центрів соціальних служб столиці.

#Kyiv #Київ #UA #Ukraine #Україна #war #warinukraine #stopputin #stopwar #stoprussia #stop


“Тарілка-Київ”

Ще до початку воєнного стану проект “Тарілка-Київ” (Тарілка Київ) почав підтримувати сім’ї киян, які опинились у складних життєвих обставинах. Наразі співпраця з ГО продовжується. Отримувачі послуг мережі районних центрів соціальних служб столиці висловлюють свою вдячність: “В цей важкий час наша родина отримала чудовий набір продуктів. Дуже вдячна районному центру соціальних служб та ГО “Тарілка-Київ” за вашу турботу!”- зауважує Тетяна, мешканка Шевченківського району.
Щиро дякуємо партнерам за підтримку та можливість допомоги киянам у скруті!

#Kyiv #Київ #UA #Ukraine #Україна #war #warinukraine #stopputin #stopwar #stoprussia #stopЗбір іграшок зупинено. Вдячні усім, хто долучився!

Усміхнені личка дітей та оченята, що блищать радістю- найбільша втіха для соціальних працівників. Адже м’які, яскраві іграшки, передані небайдужими знаходять своїх власників.
Ініціатива КМЦ та ГО “Відрада” Скаутське Об’єднання “Відрада” знайшла щирий відгук у серцях киян. Багато, хто передаючи іграшки, не казав навіть власного ім’я.
Ми вдячні усім, хто долучився, та припиняємо збір іграшок. Наразі вони потраплять у районні центри соціальних служб для переселенців. Нагадуємо, наразі у районних центрах триває отримання гуманітарної допомоги. Звертайтесь!


Маємо за честь працювати разом!

Вже другий місяць спеціалісти мережі районних центрів соціальних служб столиці невпинно та самовіддано працюють заради киян та переселенців, які буди вимушені опинитись на території м.Києва. Наразі під постійною опікою (гуманітарна допомога, консультування тощо) у районних центрів соціальних служб понад 10 тисяч сімей, серед яких сім’ї з дітьми, з особами з інвалідністю, за потребою самотні літні люди.

Фахівці соціальних служб столиці.
З добром у серці до людей.
Безоплатно.
Оперативно.
Професійно.
Звертайтесь! Ми поруч!

Київський міський центр соціальних служб має за честь працювати заради мешканців столиці разом з працівниками мережі районних центрів соціальних служб.
З такими людьми ми переможемо!

#Kyiv #Київ #UA #Ukraine #Україна #war #warinukraine #stopputin #stopwar #stoprussia #stop


Речі для переселенців

До Київського міського центру надійшла нова партія гуманітарної допомоги, зокрема, одягу та предметів гігієни. “До нас зараз багато звернень від людей, які переїхали з місць бойових дій. Вони опинились у Києві з маленькими валізами, а іноді взагалі без нічого. Тут багато якісного одягу для підлітків, дітей та і не тільки для них. Добре, що ми зможемо допомогти людям”- зазначає провідний фахівець із соціальної роботи КМЦ Цісар Ірина.
Зараз триває процес розсортування речей, а зовсім скоро вони потраплять до людей, які звернулися за отриманням послуг до мережі Центрів соціальних служб.
Працівники КМЦ висловлюють вдячність Благодійному фонду Національного медичного університету ім.Богомольця за підтримки ТОВ “Джітел”, що надали гуманітарну допомогу, яка незабаром надійде тим, хто потребує найбільше.


Діти – понад усе!

Немає родини у нашій країні, а тим паче у Києві, яку б оминула війна. Але найважче, коли підтримки потребують сім’ї з дітьми, особливо з малечею.
Памперси, серветки- такі зараз дефіцитні, але вкрай необхідні предмети дитячої гігієни були надані Гуманітарним штабом Києва, що створений КМДА.
Вдячні волонтерами та дорослим лідерам ГО “Відрада”, які здійснили вантажні роботи та фасування 13 отриманих палетів дитячого товару.
Через працівників мережі Центрів соціальних служб столиці нова партія товарів для малечі незабаром надійде до сімей з дітьми з числа отримувачей послуг.


Готується новий спецрейс для незахищенних верств у безпечному напрямку. Форма реєстрації.

“Діти другу ніч нарешті сплять спокійно. Це дорого варте.” “Дуже-дуже дякуємо всім, хто допоміг нам. Все було чудово організовано. Бажаю всім нам успіхів на наших нових життєвих етапах. Будемо завжди ЛЮДЬМИ!”- враження та побажання тих, хто вже у безпеці. Координація виїзду у напрямі Австрії та Німеччини здійснююється Київським міським центром соціальних служб, реабілітаційними центрами міста Києва, дитячими медичними закладами, МБФ “Жовто-Блакитні Крила”.
Київська міська державна адміністрація – КМДА
Ми залишаємо відкритою нашу форму для реєстрації, з акцентом на першочерговість категорій виїзду:

 • матері з маленькими дітьми;
 • матері з дітьми з інвалідністю; з дітьми, які потребують медичної допомоги;
 • вагітні жінки;
 • діти з числа сиріт тощо
  https://forms.gle/m5JSszhTAYSX8Jry8
спецрейс для незахищенних верств у безпечному напрямку

#воєнний_стан #надзвичайнийстан #Ми_поруч #БезТебеНіяк #ThanksVolunteers #SupportUkraine #Ukraine

Відправився третій автобусний евакуаційний спецрейс для малозахищених верств населення

“Виїжджаємо. Дощик в дорогу – гарна прикмета” – з надією та оптимізмом налаштовуються на непростий шлях ті, хто вирушив сьогодні з Києва у безпечному напрямі за кордон.
Для виїзду пріоритет надавався сім’ям з дітьми, з особами з інвалідністю, самотнім літнім людям тощо. Серед них і постійні отримувачі послуг мережі Центрів соціальних служб столиці. У Німеччині та Австрії на переселенців з України очікують волонтери, які запропонують українцям харчування та прихисток.
Київський міський центр соціальних служб долучився до координації проведення евакуації, яку організувала Association of Incoming Tour Operators of Ukraine за сприяння Київська міська державна адміністрація – КМДА, в рамках місії ініційованої австрійськими та німецькими громадськими діячами: Жанін Вольферсдорм, Адріаном Рауко та Бертрамом Кроссом.
Бажаємо усім, хто у спецрейсі, щасливої дороги та чекаємо на їх повернення додому, адже, #ВСЕБУДЕУКРАЇНА!

#Kyiv #Київ #UA #Ukraine #Україна #war #warinukraine #stopputin #stopwar #stoprussia #stop

evacuation during war inUkrainesocial work during war in Ukraineevacuation during war inUkrainesocial work during war in Ukraineevacuation during war inUkrainesocial work during war in Ukraine

З Києва організовано спецрейс для евакуації незахищенних верст населення

Сумніви чи їхати? Хвилювання, збори, титанічна праця фахівців та волонтерів- все позаду. Майже 300 осіб з числа багатодітних сімей, жінок та дітей, сімей, де є особа з інвалідністю, а також самотніх літніх громадян відправилися автобусним спецрейсом до європейських країн в рамках Австрійсько-Німецької евакуаційної місії. Сама місія організована австрійськими та німецькими громадськими діячами: Жанін Вольферсдорм, Адріаном Рауко та Бертрамом Кроссом. За сприяння Київської міської державної адміністрації – Association of Incoming Tour Operators of Ukraine та Київський міський центр соціальних служб активно долучились до координації відправлення у безпечному напрямку тих, хто потребує найбільшої допомоги. Бажаємо щасливої дороги! #ДОПОМОГАдляПЕРЕМОГИ #україна #російськаагресія #нівійні #мир #nowar #nowarukrainеДобро переможе війну!

В складні часи добрі люди завжди об’єднувалися у допомозі тим, хто у найбільшій скруті.
Мережа центрів соціальних служб столиці продовжує співпрацювати з благодійниками щодо отримання продуктів харчування для сімей з дітьми, сімей, де є людина з інвалідністю, людей похилого віку. Завдяки людям з щедрою душею знов сьогодні сім’ї з дітьми – одержувачі послуг мережі ЦСС м.Києва змогли отримати продуктові набори.
Дякуємо усім, хто долучився!!
З таких справ і складається наша перемога!

Для отримання харчів та якщо ви опинилися в складних життєвих обставинах – звертайтеся за телефоном 458-27-67 (Київський міський центр соціальних служб) або районні центри соціальних служб м.Києва:

 • Голосіївський район: Голосіївський проспект, 0995629555; 0964801807; ssmgolosievo@ukr.net

 • Дарницький район: Офіс працює дистанційно; darssm@ukr.net

 • Деснянський район: з 11:00 до 17:00 0951326166 26088972@mail.gov.ua

 • Дніпровський район: б-р Перова, 56 (в штатному режимі) 0684419565; 0509226024; 0931321116

 1. Оболонський район: 0662380679; orcssdm@ukr.net

 1. Печерський район: пров. А.Філатова 3/1 097 5088849; 095 3329314 prcssm@ukr.net

 1. Подільський район: з 11:00 до 15:00 крім суботи, неділі (044)428-28-85; 0501440580 (постійно)

 1. Солом’янський район: вул. Максима Кривоноса, 21 0989080517; socsolomenka@ukr.net

 1. Святошинський район: пр. Леся Курбаса 18Г з 10:00 до 16:00 0672896820; svrcsssdm@ukr.net

 • Шевченківський район: вул.Черняховского, 12 066 512 30 12; 097 234 55 64 (вайбер); shrcsssdm@meta.ua
 • або до територіальних центрів свого району особисто, а також за телефонами:

📞 Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
450-91-66
Вул.Котельникова. 32/11

📞 Голосіївський район
просп. Голосіївський, 36
096-545-41-60

📞Дарницький район
вул. Вербицького, 9-І
044-564-08-22

📞Деснянський район
вул. В. Беретті, 18
044-515-20-18

📞Дніпровський район
вул. Курнатовського, 7а
044-512-00-35

📞Оболонський район
вул. Озерна, 18-А
044-411-97-75

📞Печерський район
вул. Бойчука (Кіквідзе), 11-А
066-733-07-30

📞Подільський район
вул. Братська, 15/9
044-425-05-12

📞Святошинський район
вул. Жмеринська, 22-А
044-290-47-86

📞Солом’янський район
б-р В. Гавела, 83-А
044-497-73-27

📞Шевченківський район
вул. Половецька, 14
044-486-66-61

#РАЗОМдляПЕРЕМОГИ #SocServiceNetworkKyiv

Київська міська державна адміністрація – КМДА

Допомога в Києві

Звертайтесь! Ми поруч!

Мережа центрів соціальних служб столиці продовжує надавати допомогу незахищеним верствам населенням (сім’ям з дітьми, з особами з інвалідністю, літнім самотнім людям тощо) під час воєнного стану.
Соціальні працівники ефективно вирішують цілу низку питань: це і підтримка харчами, ліками; оперативно вирішуємо питання щодо “дитинства”; сприяємо евакуації сімей з дітьми у безпечному напрямі; фахівці надають
психологічну допомогу та ін.
Мешканці столиці, не залишайтесь наодинці зі своїми проблемами!

#ДОПОМОГАдляПЕРЕМОГИ #україна #російськаагресія #нівійні #мир #nowar #nowarukrainе


“Намагаємось повертати здатність управляти власним життям”. У столичному метро працюють психологи.

Протягом всього воєнного часу київське метро працює як бомбосховище, а останнім часом це ще й прихисток для вимушених переселенців. А де люди, там завжди емоції. Тим більше, коли люди у стані страху, безпорадності та злості, що й породжує конфлікти.
У метрополітені м.Києва нещодавно почала працювати група психологів «Перша психологічна допомога жінкам і дівчатам Києва». До групи, яку створили столичні фахівці, серед інших спеціалістів увійшли і психологи районних центрів соціальних служб м.Києва. Вони проводять як групові, так і індивідуальні консультації, щоб надати підтримку родинам, жінкам, які перебувають в метро.
“Людям потрібно, щоб їх вислухали. Без осуду, спокійно. Спочатку це може бути істерика, негатив. Щоразу поступово в розмові людина заспокоюється”- зауважує психолог Деснянського районного центру соціальних служб Юрій Безсмертний (Юрий Бессмертный ). Головне завдання фахівців – допомогти впоратися з емоціями, повернути здатність управляти своїм життям. Важливо, що під час спілкування спеціалісти допомагають також отримати необхідну інформацію про послуги, сервіси, що надає місто, оперативно вирішують питання надання гуманітарної допомоги від мережі центрів соціальних служб столиці.
“Важливо надати людям матеріальну підтримку, але найважливіше -внутрішній ресурс до життя,- зазначає керівник “Служби соціально- психологічної підтримки” Солом’янського районного центру соціальних служб Тимофеєва Руслана (Руслана Тимофєєва ). – Ми даємо поради матеріям щодо психології поведінки дітей, залишаємо корисні роздруківки, проводимо заняття з дітьми. Зараз без арт- терапії з дітьми ніяк. Ми разом малюємо, ліпимо, а діти самі розказують, виплескують свої страхи, болі та мрії. І це вже добре”. Психологи завдячують волонтерам, які допомагають сформувати «валізу психолога», привозять іграшки, олівці, альбоми – все, що дозволяє проводити з дітьми захопливі майстер- класи з арт- терапії.
Координацію проекту забезпечує Управління з питань ґендерної рівності КМДА за підтримки міжнародної структури UN Women Ukraine/ ООН Жінки в Україні.
Разом з тим, якщо вам потрібна психологічна підтримка, або ви хочете більше дізнатись про проект, долучайтесь: https://www.facebook.com/psychological.assistance.kyiv. Також (поза проектом) за можливістю та потребою звертайтеся до психологів центрів соціальних служб столиці, які здійснюють консультування по широкому колу проблем (контакти у таблиці).

Перша психологічна допомога жінкам і дівчатам Києва. Психолог

психологи під час війнипсихологи під час війнипсихологи під час війни

Маленькі вчинки, що наповнюють дитячі серця великою надією і вдячністю

У Київському міському центрі соціальних служб триває прийом іграшок для дітей- переселенців. Кияни щиро відгукнулися на заклик та спільну ініціативу КМЦСС та ГО “Відрада” (Скаутське Об’єднання “Відрада” ).
Маленька киянка Оля дуже зраділа, що може допомогти іншим та віддала майже всі свої іграшки, зазначивши: “Нічого, в нас ще буде можливість купити, а в діток немає нічого”. Її мати Євгенія Михайловська віддаючи іграшки, ще передала і речі. Багато іграшок ми отримали від нашої колеги та улюбленого тренера Юлії Галаган. Наразі її нове “здровеннє” суперлего чекає на хлопця з Бахмута, який вдруге за своє життя втратив все, але по-дитячому найбільше жалкує за своїм лего.
Висловлюємо глибоку вдячність Євгенії Михаловській та її доньці Олі, Галаган Юлії , мешканцям столиці по вул.Новопольовій, 69 та 71 та іншим небайдужим людям! Ваша допомога безцінна та неймовірно зворушлива!
Дякуємо партнерським організаціям, що підтримали нас!
Іграшки вже почали передаватися дітям, а ми нагадуємо, що у наступний вівторок з 12.00 до 16.00 у КМЦ (вул.Довженка, 2, каб. 22) чекаємо тих, хто готовий долучитись до благодійності і порадувати малечу. Контактний телефон: +380503585132.
Нехай добро примножується! Нехай світло перемагає! А наші вчинки наповнюють надією і вдячністю дитячі серця!

#Kyiv #Київ #UA #Ukraine #Україна #war #warinukraine #stopputin #stopwar #stoprussia #stop


Тепло речей помножене на тепло сердець

Об’єднати зусилля громади, щоб підтримати того, хто у більшій скруті- це з віками увійшло у “генетичний код” українців. Вдячні всім, хто передав власні речі для внутрішньо переміщених, які зараз опинились у столиці. Окрема подяка ГО “Всеукраїнська Ліга Українських Жінок” та Благодійному фонду «Ціль». Працівники центрів соціальних служб та Київського міського центру Родинний Дім розсортували необхідні речі та передали людям, які покинули власні оселі, а також людям, які більшість часу проводять у бомбосховищі.
Зігріємо один одного, як теплими речами, наданими у потрібну мить, так і теплом своїх сердець!

#Kyiv #Київ #UA #Ukraine #Україна #war #warinukraine #stopputin #stopwar #stoprussia #stop

Київ доомогає теплими речамисоціальна допомога в Києвітеплі речі - тепла допомога Київдопомога під час війни Київсоціальна допомога Київдитячі теплв речі під час війни в Україні

Добрими справами тримається країна!

Скільки потрібно зараз людям допомоги? Надзвичайно багато!Харчі, ліки…Здається список потреб нескінчений. Наразі під опікою мережі Центрів соціальних служб столиці 8865 сімей. Разом з тим, на щастя, і тих, хто готовий допомогти і підтримати їх теж багато. Отже, “не збідніє рука, того, хто дає”…
Висловлюємо щиру вдячність литовському благодійному фонду “Food for Ukraine” ( Food for Ukraine ), що у співпраці з торгівельною мережею NOVUS вже доставили до Києва 28 вантажівок продуктів для малозахищених верств населення.
За сприяння Товариства червоного Хреста України ( Червоний Хрест України ) товари першої необхідності отримають територіальні центри соціального обслуговування. А частина продуктів за підтримки Подільська районна організація Товариства Червоного Хреста міста Києва та особисто Альони Чумаченко, зусиллями фахівців мережі центрів соціальних служб надійде у сім’ї з дітьми, які залишились у столиці.
Завдяки спільній злагодженій роботі ми вистоїмо та переможемо!
Разом заради людей!

help during war Ukrainehelp during war Ukrainehelp people in Ukranian warhelp people in Ukranian warwar in Ukrainehelp during war Ukraine

#Kyiv #Київ #UA #Ukraine #Україна #war #warinukraine #stopputin #stopwar #stoprussia #stop


Потік добра- для людей!

Виклики та випробування життя дали можливість зробити переоцінку всьому. Кожен проявив себе справжнього. А ми у воєнний час знайшли нових партнерів, а також оцінили “старих” друзів – партнерів по соціальній роботі. Всі вони вже перевірені добрими справами, спрямованими на допомогу незахищенним верствам населення. Не втомлюємося казати їм слова вдячності, адже вони лунають і від тисячі сімей столиці- отримувачів послуг мережі Центрів соціальних служб м.Києва, які вже получили довгоочікувані підтримку. А потік допомоги – потік добра – нескінченний.
За небайдужість до потреб мешканців столиці дякуємо Національна Організація Скаутів України, (ВЛУЖ Всеукраїнська Ліга Українських Жінок ), LHSI “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я”, Скаутське Об’єднання “Відрада”, Eleos-Ukraine, Київському міському центру Родинний Дім, Подільська районна організація Товариства Червоного Хреста міста Києва, БФ Карітас Київ, Центр “Право на здоров’я”, ГО “Неємія” (м.Ужгород), ТОВ Фортеця Гетьмана, ТМ Vitmark-Ukraine, ТМ Наша Ряба, ТМ NOVUS, українським магазинам мережі “Ашан” та “Leroy Merlin”.
Окрім цього висловлюємо особисту подяку та низький уклін неймовірним жінкам: Олена Вихор , Марія Петрова-Мацюк, Tetiana Machabeli, Аллі Мельник, Альоні Чумаченко, Віолетті Пугачовій.
У випробуваннях міцніє справжня дружба!

Help during the war in Ukraine

#Kyiv #Київ #UA #Ukraine #Україна #war #warinukraine #stopputin #stopwar #stoprussia #stop


Синергія добра- для людей!

Добрі люди повинні об’єднуватися у складні часи. І ця міцна синергія дає сили та можливості допомогати тим, хто цього найбільше потребує. Постійно долаємо нові виклики часу, тому і шириться коло наших нових партнерів, серед них- Громадська організація “Неємія” (м.Ужгород), з лідеркою якої – пані Тетяною (Tetiana Machabeli) ми познайомились завдяки сприянню Олени Вихор (Національна соціальна сервісна служба України) та одразу знайшли точки для співпраці щодо покращення якості життя сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах та обрали залишатись в Києві у воєнний час. Наші нові партнери надали дитяче харчування- пюре у баночках та ліки для наймолодших, що завдяки соціальним працівникам ЦССМ та волонтерам вже надійшло мешканцям столиці.
Щиро дякуємо нашим партнерам за неформальне ставлення до потреб одержувачів соціальних послуг в мережі Центрів соціальних служб міста Києва!
Добрими справами і тримається країна!


Незламні бійці соціального фронту

“Робимо все, що можемо, а коли вже не можемо, все одно робимо, бо потрібно”. Щоденно, крок за кроком соціальні працівники мережі Центрів соціальних служб м.Києва проявляють дива винахідливості, стійкості та витривалості. Це звичайні, але надзвичайні люди. Опинившись, як і усі в столиці, в ситуації, коли заважають сигнали тривоги і треба разом з власними дітьми ховатись у сховищі, а також відсутній зручний транспорт, вони знаходять час і сили, надати допомогу, тому, хто по неї звернувся.
Фахівці із соціальної столиці є реальними бійцями соціального фронту. При координації методиста Київського міського центру Шелест Наталії, протягом місяця вони організують надання допомоги та безпосередньо приносять у домівки продукти харчування, ліки, гігієнічні засоби тим, хто не може самостійно завітати до центру соціальних служб.
“Коли закінчується терпіння, починається витривалість і саме вона допомогає досягати мети”- зауважує фахівець Марійка з Деснянського районного центру соціальних служб.
На фото декілька наших колег, а в житті десятки. Разом з тим в масштабах Києва без допомоги волонтерів не обійтись.
Від імені Київського міського центру соціальних служб вдячні незламним працівникам мережі центрів соціальних служб та волонтерам, всім разом і кожному окремо, тим хто не просто здійснює свої професійні обов’язки, але й робить набагато більше ніж це можливо, бо з добром у серці до людей кожен на своєму місці, на своєму фронті.
По- іншому зараз просто не можна.


Скаути світу – для переселенців України!

Національна Організація Скаутів України висловила свою підтримку внутрішньо переміщеним особам, які зараз змушені перебувати у столиці. За кошти НОСУ, зібрані завдяки підтримці Скаутів світу, придбані продукти першої необхідності, що через волонтерів та фахівців мережі Центрів соціальних служб м.Києва потрапили до біженців, які звернулися по допомогу.
Висловлюємо вдячність усім Скаутам, які роблять усе від них залежне, аби допомогти Україні. Ваша підтримка надзвичайно важлива для нас!

#Kyiv #Київ #UA #Ukraine #Україна #war #warinukraine #stopputin #stopwar #stoprussia #stop


Відданий справі

Олександр Лащ, у мирному житті завідующий господарством Подільського районного центру соціальних служб столиці. Зараз він набагато більше ніж завгосп, він справжній соціальний працівник, волонтер, який не тільки привозить довгоочікувані продукти та засоби гігієни, але й надає психологічну підтримку.
Для Олександра немає нездоланних шляхів: на машині, на велосипеді, пішки, він добирається до своїх підопічних, бо вони чекають на його допомогу.
Серед них багатодітна сім’я Пацкан, яка мешкає на Виноградарі. Протягом місяця Олександр попри страх та сигнали тривоги поспішає до них. І таких подолян багато серед отримувачів послуг мережі Центрів соціальних служб: сім’ї з дітьми, з особами з інвалідністю, самотні літні люди, мешканці соціального гуртожитку.
Вражає його відданість справі, відданість людям. Попри все. І це дорого коштує. Його незмінна жовта волонтерська курточка та кепка- символ тепла та надії.
Від імені Київського міського та Подільського районного центрів соціальних служб низький уклін Олександру за його витривалість, “незламність” та добре чуйне серце!


Несподівана вечеря

Приємне здивування, щасливі посмішки, вдячність- такою була реакція на отримання харчового набору у вигляді курей у мешканців столиці, якими опікується мережа Центрів соціальних служб м. Києва.
Вдячні ТМ “Наша ряба” за допомогу! Дякуємо за сприяння Олексію Козлову та Дмитру Альтману! Завдяки вашій наполегливості сьогодні у киян- одержувачів послуг у центрах соціальних служб, була смачна та поживна вечеря.


Гуртуймось заради людей!

Юрій у мирному житті інженер- будівельник, а зараз він Волонтер. Він не просто возить за свій рахунок харчі, але й зважає, на те що соціальні працівники здебільшого саме працівниці, тому сам розвантажує/завантажує, та ще з усмішкою, своїм оптимізмом підтримуючи жінок.
Отже, скоро до сімей з дітьми та самотній літніх людей від мережі Центрів соціальних служб м. Києва та КМЦ “Родинний дім” надійдуть соки, сиропи, сир та вода тощо.
Вдячні широкому колу благодійників, що надають можливість надати допомогу мешканцям столиці, зокрема, ВЛУЖ Всеукраїнська Ліга Українських Жінок) та особисто Марії Петровій, ГО “Соціальні ініціативи” (LHSI “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я”), ГО “Еleos-Ukraine”, а також Аллі Мельник.
Маленькі кроки допомоги- велика справа для людей!

#воєнний_стан #надзвичайнийстан #Ми_поруч #БезТебеНіяк #ThanksVolunteers #SupportUkraine #Ukraine


Разом заради людей!

Усі складнощі військового часу сильно відображаються на родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тому гуманітарна допомога таким сім’ям зараз критично важлива.

І ми щиро дякуємо тим, хто цю допомогу надає. Наші партнери LHSI “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я” передали Київському міському центру соціальних служб надзвичайно важливий вантаж: продукти харчування, які не псуються, портативні обігрівачі та вкрай дефіцитні ліки.

Всі ці речі ми протягом кількох днів розподілили і адресно передали родинам, які цього потребують.

Щиро дякуємо LHSI «Соціальні ініціативи з охорони праці і здоров’я», а також особисто Аллі Мельник за підтимку та швидке реагування. Ваш внесок у захист українців неймовірно важливий!

Щиро дякуєм ГО “Всеукраїнська ліга Жінок України”

SocServiceNetworkKyiv

help during warSocial Service of Kyive helps people in Kyivwar in Ukraune - helpSocial Service of Kyive helps people in Kyiv

Фортеця Добра

Київ- це наша “фортеця”, фортеця Добра. Зараз мережа центрів соціальних служб столиці спільно з волонтерами щоденно невтомно шукає партнерів задля забезпечення потреб населення. Одним з них стало ТОВ «Фортеця Гетьмана». Вони змогли забезпечити тимчасовий притулок для біженців, що на лівому березі, ковдрами, подушками, теплими речами, памперсами та дитячим харчуванням. Відтепер ми маємо більш комфортні умови для допомоги тим, хто цього дійсно потребує. Окрім цього теплі речі потраплять і у бомбосховища столиці.
Добрими справами тримається країна!


З добром у серці- до людей!

Кожен на своєму місці. Кожен на своєму фронті. З щоденних, здавалося б простих, але надважливих дій кожного і складається допомога тим, хто її найбільше потребує. Сьогодні мова піде про Мушту Валентина Володимировича і його добрі справи. В мирний час Валентин працював інструктором з водіння (до речі, і зараз готовий надати уроки всім бажаючим), полюбляв ходити у театр, сьогодні він відчайдушний волонтер. На власному авто Валентин разом із донькою Вікторією активно долучився до розвезення продуктів та іншої допомоги сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають у Шевченківському районі столиці.
Від імені Київського міського та Шевченківського районного центрів соціальних служб низький уклін Валентину Володимировичу за відданість цінностям добра та щире серце!


Маленькі кроки – велика допомога

    Нещадавно Київський міський центр соціальних служб отримав продукти особистої гігієни: памперси для дітей та дорослих, прокладки  тощо. Тепер ці корисні та вкрай необхідні речі потраплять до отримувачів послуг мережі Центрів соціальних служб столиці. Перев’язувальний матеріал, що надійшов до КМЦ буде пересланий воїнам ЗСУ.

     Щиро вдячні нашим добрим та вірними друзям священникам-кармелітам Парафія Воздвиження Святого Хреста м.Київ, о.Мареку Громотка та о.Бенедикту Кроку за благодійну допомогу потребуючим під час війни. Дякуємо за підтримку та можливість поширювати добро!

   З маленьких кроків складається рух на шляху допомоги, на шляху перемоги.  Ми разом! Заради людей! Заради майбутнього!

Соціальний календар: 5 вересня- Міжнародний день благодійності

   Україна відзначає його разом зі всім світом. Дата встановлена резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 2013 року на підтримку уваги до важливості благодійництва та волонтерської діяльності, а також фокусуванні на  проблемах людей, пов’язаних із гуманітарними кризами.

    Сьогодні у суспільстві відбувається перегляд поглядів на важливі дати. Виклики та випробування життя дали можливість зробити переоцінку всьому. Київський міський центр соціальних служб у воєнний час знайшов нових партнерів, а також ще більше «полюбив» «старих» друзів – партнерів по соціальній роботі, для яких для благодійництво стало місією. Ніколи не втомимося казати слова вдячності, адже вони лунають і від тисячі сімей столиці – отримувачів послуг мережі Центрів соціальних служб м. Києва, які вже получили довгоочікувані підтримку.

    За небайдужість до потреб мешканців столиці дякуємо Гуманітарному штабу КМДА, МГО «Національна Організація Скаутів України», ГО «Всеукраїнська Ліга Українських Жінок», LHSI “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я”, Скаутське Об’єднання “Відрада”, ГО «Eleos-Ukraine», Київському міському центру «Родинний Дім», Подільській районній організації Товариства Червоного Хреста міста Києва, БФ Карітас- Київ,  Парафія Воздвиження Святого Хреста м.Київ ,ГО «100 % життя», Центру “Право на здоров’я”, БО «Надія та житло для дітей», ГО “Неємія” (м.Ужгород), БФ Національного медичного університету ім.Богомольця, ТОВ Фортеця Гетьмана, ТМ Vitmark-Ukraine, ТМ Наша Ряба, ТМ NOVUS, українським магазинам мережі “Ашан” та “Leroy Merlin”.

    Окрім цього висловлюємо особисту подяку та низький уклін  Олені Вихор, Марії Петрова-Мацюк, Еммі Маринкевич, Tetiana Machabeli, Аллі Мельник, Альоні Чумаченко, Олені Казьміній (Olena Kazmina), о.Мареку Громотка та о.Бенедикту Кроку, Галині Скіпальській, Віолетті Пугачовій та Йоргу Дрешеру, Олександрі Тимохіній, Юлії Галаган та усім- усім нашим помічникам, хто приносив речі та іграшки для дітей, підтримував та продовжує підтримувати у скрутну хвилину тих, хто потребує цього найбільше. А потік допомоги – потік добра – нескінченний!

Актуально про важливе: порядок отримання гуманітарної допомоги

     Гуманітарна допомога надається за місцем проживання сім”ям з дітьми у складних життєвих обставинах, родинам з числа внутрішньо переміщених осіб в локаціях, визначених районними у місті Києві державними адміністраціями. Рекомендуємо інформацію про місця видачі допомоги щоразу уточнювати.

    За окремим запитом (через контактний телефон  (044) 458027-67)  у Київський міський центр соціальних служб (вул. Довженка,2) сім”ї вищезазначених категорій можуть звертатись за отриманням гуманітарної допомоги у соціального працівника вівторок та четвер з 10.00 до 13.00, з 14.00 до 16.00.

Разом заради людей!

Дорогі друзі, колеги дякуємо вам за те, що продовжуєте працювати заради України!
Нещодавно Київський міський центр соціальних служб отримав засоби особистої гігієни (шампуні) від Спільноти святого Егідія. Фахівці безкоштовно розповсюдили їх на отримувачів послуг мережі центрів соціальних служб м. Києва.

Сьогодні Спільнота багато працює щоб допомогти нашій країні необхідними ліками і предметами першої необхідності.
Висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу!
Вдячні за будь- який внесок у покращення життя людей! Дякуємо, що ви з нами!